Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Καλημέρα! flying Doc το ξέρω πως έχουν ξεκινήσει εκπαίδευση απλά εγώ έχω ακούσει ότι όσοι προσλαμβάνονται στην aegean δεν γίνεται στην Αθήνα η εκπαίδευση τους αλλά στην Γερμανία γιαυτό ρώτησα.. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.... :?
 
όπως μας είπαν και στη συνέντευξη είναι 1 μήνας αθήνα και αν περάσουμε τις εξετάσεις υπάρχει 3 μέρες εκπαίδευση στη Γερμανία. μόνο η ryanair σε εκπαιδεύει πλήρως για 1 μήνα στην Φρανκφούρτη μαζί με 3 χιλιάρικα φυσικά!!!!!!
 
1 μήνα εκπαίδεση και 3 μέρες πρακτική στη γερμανία!
 
Καλησπέρα σε ολους ! Γνωρίζετε μηπως αν έγιναν συνεντευξεις στο ηρακλειο Κρήτης ; Διοτι εμενα δεν με κάλεσαν :cry:
 
Μαρια94 και εγω αυτο περιμενω.. προφανως δεν εχουν αρχισει ακομα οι συνεντευξεις εδω!
αλλα απο οτι θυμαμαι και απο την περσινη συνεντευξη που ειχα ξαναπαει ειχαν καλεσει τελη Φεβρουαριου!!
 
Elina991":3qcb9dcf said:
Μαρια94 και εγω αυτο περιμενω.. προφανως δεν εχουν αρχισει ακομα οι συνεντευξεις εδω!
αλλα απο οτι θυμαμαι και απο την περσινη συνεντευξη που ειχα ξαναπαει ειχαν καλεσει τελη Φεβρουαριου!!
Υπαρχει δηλαδη ελπίδα ; :D
 
Για Θεσ/νικη κανένα νέο βρε κορίτσια?? :idea: :idea: :idea: :idea:
 
κοριτσια καλεσαν για θεσσαλονικη;
 
Elina εσυ περασες και πέρυσι απο συνέντευξη στο ηρακλειο και δεν σε κάλεσαν μετα ( αν θες μου απαντάς )
 
Top