Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
εγω πηγα τν προηγουμενη εβδομαδα '' θα σας δωσουμε βιβλια για τη μαθηση σας'' καπως ετσι..στο περιπου το λεω δε θυμαμαι τις λεξεις ακριβως..
 
Ναι καπως ετσι ηταν κ στα προφορικα εμενα μ ειπε ν τους π τι εχω κανει απο τοτε π τελειωσα τ λυκειο μεχρι τωρα κ γιατι θελω ν κανω αυτο το επαγγελμα.νικολ24 κ σε εσας για αρχες μαρτιου ειπαν οτι θ ειδοποιησουν;
 
Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει (επίσημα) κάποιο οριο ηλικιας για την πρόσληψη αεροσυνοδών στην Aegean ;
Στο διαδίκτυο δεν αναγραφόταν κατι τέτοιο αλλα δεν γνωρίζω αν υπάρχει καποιο όριο.
Σας ευχαριστώ
 
kekakoy ποτε πηγες;;ναι τελη μηνοσ με αρχεσ..εγω στις 9/02
 
Καλησπέρα στο forum
Παρακολουθώ τις συζητήσεις για το όνειρο πολλών κοριτσιών-αγοριών να γίνουν ιπτάμενοι συνοδοί-φροντιστές.Επειδή αεροπορικός χώρος δεν ειναι(ευτυχώς) μόνο η Aegean η ελληνική charter εταιρία Hermes airlines ζητάει ιπτάμενους συνοδούς κ φροντιστές με ή χωρίς προϋπηρεσία.Οι συνεντεύξεις ξεκίνησαν.Οποια-ός ενδιαφέρεται ας στείλει βιογραφικό στο hr@hermesairlines.gr
Καλή επιτυχία
 
Εγω πηγα εχτες Δευτερα.Αντε καλη επιτυχια σ ευχομαι
 
Γνωρίζει κάποια κοπέλα από εσάς που κάνετε εκπαίδευση στην Αθήνα τι ώρες γίνονται η εκπαίδευση στην Aegean? Ευχαριστώ.
 
Ώρες γραφείου, συνήθως 9-5.
 
Καλησπέρα.Με κάλεσαν σήμερα να πάω για συνέντευξη με βάση την Αθήνα. Δεν το περίμενα είναι η αλήθεια γιατί έχουν περάσει σχεδόν δύο μήνες από όταν είχα στείλει το βιογραφικό μου.θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουν προσλάβει ήδη κάποια κοπέλα που έχει περάσει από συνέντευξη κ μετά από πόσες μέρες ειδοποίησαν;; Κ κάτι ακόμη, μου είπαν ότι πρέπει να φοράω αμάνικο μπλουζάκι κ φυσικά φούστα.Έχω ένα σημάδι στο χέρι μου που είναι εκ γενετής μπορεί αυτό να σταθεί εμπόδιο;;
 
Ναι είναι, έχουν κόψει υποψήφια λόγω μιας ουλής που είχε στο βραχίονα.
 
Top