Τι μουσική ακούτε;

ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΤΕ;

  • ROCK

    Votes: 14 29,8%
  • HARD ROCK/ HEAVY METAL

    Votes: 13 27,7%
  • POP/ELECTROPOP

    Votes: 4 8,5%
  • TRANCE/HOUSE

    Votes: 6 12,8%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΛΑΪΚΑ

    Votes: 5 10,6%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΝΤΕΧΝΑ

    Votes: 3 6,4%
  • ΚΛΑΣΣΙΚΗ

    Votes: 1 2,1%
  • NEW AGE/ELECTRONICA

    Votes: 1 2,1%

  • Total voters
    47
makedonas":3q9t1fmy said:
Επειδή απ' ότι φαίνεται έχουμε κει μεταλλικά στοιχεια, έχω κάποια νέα για τους φίλους στην Αθηνα! Οι θρυλικοί πλέον MANOWAR έρχονται για μια συναυλία στην Αθηνα, στις 11 Μαρτίου 2007! :)


Enjoy that! :mrgreen:

μηπως ενοεις Iron Maiden? γιατι αυτοι ερχονται τοτε
 
Εάν πατήσεις το link στο "έχω" τότε θα δεις ότι εννοώ Manowar. Όχι μονο οι Iron Maiden! (Μη φοβάσαι την διαφορα την ξέρω μεταξύ των δυο, τους έχω δει και τους 2 live στις αρχές του 90! Εσύ? ;)
 
δυστηχως κανενα απο τους δυο. παμε για το σιδηρο παντως.
εχω δει αλλα καλα
Roger Waters, Scorpions, Iggy Pop, Pearl Jam, Depeche Mode, Guns N' Roses τα χτυπητα ονοματα, ειναι και αλλα πολλα.
Α, και Gilmour στο Gdansk (οποιος δεν πολυ ελεγε)
 
Αν δεν ερθουν οι Rammstein, απεχω απο καθε συναυλια του ιδιωματος, μεχρι νεωτερας. Ασε που τους Manowar τους θεωρω τραγικους :)
 
seven4seven":hn2c3jst said:
Αν δεν ερθουν οι Rammstein, απεχω απο καθε συναυλια του ιδιωματος, μεχρι νεωτερας. Ασε που τους Manowar τους θεωρω τραγικους :)

και εγω θελω Rammstein ωπος και U2. θ δουμε, καποτε θα ερθουν
 
Οι U2 εχουν ερθει.Οι Rammstein ομως ποτε,κλαψ...
 
connie":31n4fsbm said:
Οι U2 εχουν ερθει.Οι Rammstein ομως ποτε,κλαψ...

οι U2 ειχαν ερθει το 97 (τοτε ημουν 8 χρωνων) ελπιζω πως θα ξαναρθουν
Οφφ τοπικ την εχω mp3 την συναυλια, οποιος θελει μου το λεει οφφ τοπικ
 
Ένα μικρό tip για όλους εμάς που ακούνε techno: Basshunter και (μέσα στα αλλα) Boten Anna. Το ποιος είναι ο κύριος και τι έχει καταφέρει, κάτω από ποίες συνθήκες θα το βρείτε στη Wikipedia (τουλάχιστον στη γερμανική έκδοση! Επίπεδο ανατριχίλας: 100%! Και ας μην καταλαβαίνει κανεις σουηδικά! ;) Το βίντεο μάλιστα του Vi sitter i Ventrilo och spelar DotA υπάρχει εδώ και με ελληνικούς υπότιτλους! (DSL required!!!!!!!)


:mrgreen: .oO(horny)




Have a nice day! ;)
 
seven4seven δυστυχώς οι Rammstein έχουνε χαλάσει λιγάκι από άποψη κομματιών. Είναι ακόμα το ίδιο διαστροφικοί και έχουν ακόμα ΠΟΛΥ καλά riffs αλλά έχουνε χαλάσει :(
Ακόμα και να έρθουν, δεν νομίζω να δούμε πορωτικό live στυλ live aus berlin και δεν μιλάω για εφφε, αλλά για πόρωση.
Έχουν ρίξει αρκετά τους τόνους... Σαν να τους κάηκε η ασφάλεια και να πετάνε με έναν rolls royce αντί για τους 4 που είχαν :(
 
Σε περίπτωση που η μουσική που ακούτε περιλαμβάνει και τα γνωστα σε όλους mp3, κατεβασμένα απο το διαδίκτυο, τότε έχουμε όλοι πρόβλημα...
http://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_a ... 006_174355

Τώρα, με ποιο τρόπο μπορούν να πιάσουν αυτούς που έχουν χιλιάδες mp3 στο σκληρο τους, δεν ξέρω. Προφανώς, και απο ότι λέει το άρθρο, αν αρθεί το απόρρητο των επικοινωνιών στο συγκεκριμένο τομέα, δεν θα μπορει κάποιος να κατεβάζει πλέον άλλα mp3. :rolleyes:
 
Top