Βάσεις της Ryanair σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

  • Thread starter OA701
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Και ξαφνικα οι πτησεις από Απρίλιο και ύστερα εξαφανίστηκαν ολες...τι τρέχει ξέρει κανεις;
 
Εμένα μου δείχνει κανονικά...
 
Match στην Α3 :!:
Νέα σύνδεση της Αθήνας με το Δουβλίνο εισάγει στο θερινό πρόγραμμα πτήσεων του 2016 η Ryanair, σύμφωνα με σημερινή ανακοίνωση της εταιρίας.

Οι πτήσεις θα ξεκινήσουν το Μάρτιο και θα εκτελούνται έως και τον Οκτώβριο του 2016, με συχνότητα 3 φορές την εβδομάδα. Η διάρκεια της πτήσης θα είναι 4 ώρες και 10 λεπτά.
:arrow: http://www.tornosnews.gr/permalink/13994.html
 
Kαι πολύ άργησε να βάλει το δρομολόγιο Αθήνα - Δουβλίνο η Ryanair...
Ακόμα δεν έχουν φορτωθεί τα δρομολόγια στην ιστοσελίδα της, αν και διαφημίζεται στα διάφορα site πως ήδη μπορεί να κλείσει κάποιος σε "προνομιακές τιμές" για την Άνοιξη... αν και θεωρητικά θα δούμε και ακόμα καλύτερες τιμές !
Για να δούμε πόσο θα πετύχει το δρομολόγιο, που δε τολμούσε καμμία low cost ως σήμερα... και που ακόμα και η Ryanair άργησε πολύ να το αποφασίσει !
 
gvellis":44qxpgca said:
Kαι πολύ άργησε να βάλει το δρομολόγιο Αθήνα - Δουβλίνο η Ryanair...

μπα...απλα "μαγειρευονται" οι συνεργασιες....σιγα σιγα θα πηγαινεις LCC JFK....and beyond
 
δεν έχω καταλάβει.Μήπως μπορείς να το εξηγήσεις;
 
προετοιμασια για το "ποιος" θα γινει καλυτερος ...-αυτο που λενε στα containerαδικα- "feeder"
 
Καποιες πτησεις απο Θεσ/νικη δεν τις εμφανιζει ενω δειχνει τιμή..στο Παρισι,Μιλάνο, Μπολώνια, Ντυσσελντορφ, Στοκχόλμη, Βαρκελώνη..αλλα δεν εμφανιζει καθόλου πτήσεις και σε αλλα καποιες μερες τη στιγμή που στο ημερολόγιο σου δειχνει ότι πετάει εκεινη τη μερα κι εχει και τιμη..maintenance issue? Μιλαω για μετα τις γιορτες,απο Φεβρουάριο κ υστερα..Μαρτιο,Απρίλιο κτλ..
 
Πολύ πιθανόν! Το νέο τους site, πριν μερικές μέρες, εμφάνισε πολλά προβλήματα και δυσλειτουργίες, όπως για παράδειγμα με τον χάρτη προορισμών αλλά και τις προσφορές και τα είχαν "κατεβάσει" για φτιάξιμο.
 
Για κάποια λεπτά έβγαζε πτήσεις με 1.99!!!! από Αθήνα για Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Σαντορίνη. Μετά εξαφανιστηκαν!!! :?

ξέρεις κανείς τι παίχτηκε; κατά λάθος τις έβαλαν;
 
Top