OA Daily direct flight ATH-MANchester με ΑΤ7!!!

LEKPO1A

Moderator
Staff member
Εγγραφή
04/09/2003
Μηνύματα
3.814
Likes
204
OA added new daily flight to Manchester with ATR-72 - (this a/f type was probably selected due to the low demand for this route!) The 3 weekly flights with B-734 remained.


man_oa



:twisted: :twisted: :D :D
 
νομίζω οτι κάποιο άτομο εδώ μέσα θα έπαθε συγκοπή :D :D
 
Με σόκαρες ρε Χρίστο μου... :bash: Αλλά ευτυχώς που γράφει ΟΑ662 από δίπλα και μου έλυσε την απορία πως ένα ΑΤ7 μπορεί να φτάσει μέσα σε τόση λίγη ώρα από την Ελλάδα στο ΜΑΝ... :stupid:
 
Αν κοιταξετε δε, τις πτησεις της Μυκονου, θα δειτε οτι η αντστοιχη πτηση λειπει απο κει... Λαθακια, λαθακια, λαθακια :mad:
 
Nai, arxika i OA skopeve na valei ta Do28 sto dromologio afto alla den prolavan...
 
ATH-JNB 8 flights weekly

Μετά το καθημερινό δρομολόγιο προς Manchester πριν 1 χρόνο, οι ΟΑ λανσάρουν 5 νέες εβδομαδιαίες πτήσεις για Johannesburg με ATR-72.

jnb_oa


Όλα αυτά, στο summer timetable 2005, που τελικά βγήκε έστω και στο τέλος του καλοκαιριού... :rolleyes:
 
Καλά λάθη τώρα και στην εκτύπωση του timetable? Καλά λέει μου φένεται ένας επιβάτης να την κλείσουνε, στη χθεσινή ακύρωση για Γερμανία. Πάντος αν το καταφέρει με ΑΤ7 εκτός απο παγκόσμια πρωτοτυπία πιστεύω θα βρεθεί και αγοραστής αμέσως :D Εκτός αν ήδη ισχύει και ενοούνε οτι πχ η 662 θα φτάνει στις 22.15 την επομένη (μέρα παρα μέρα δηλαδή) :twisted:
 
Δέν νομίζω να βάζουν ATR72 σ αυτό το routing.
Μάλλον Dash.
Τον Κεντέρη και τη Θάνου.
Αυτά σίγουρα θα κάνουν 1.15΄ να φτάσουν JNB.
;) :cool:
 
seven4seven":2vkz462f said:
Αυτά σίγουρα θα κάνουν 1.15΄ να φτάσουν JNB.
;) :cool:

Psst ... ξέχασες την αλλαγή ώρας, άρα μόλις 15 λεπτά κάνουν :D
 
Top