Ταινίες & I.F.E. στις ΟΑ

alexandra.athens

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
18/02/2007
Μηνύματα
91
Likes
0
Περιοχή
athens
τι ταινίες παίζονται στην ΟΑ412 απο κενεντυ για βενizelos?
 
τι ταινίες παίζονται στην πτήση ΟΑ 412 απο κενεντυ για βενιζέλος ton ianouario??????
 
Παρε κανα dvd player μαζι σου.........
 
γνωριζω και απο την τελευταια φορα που πηγα οτι το προγραμμα δεν ειναι κακο...
σε αυτο το τρίμηνο μαλιστα παίζει πειρατές καραιβικής το τελευταίο , die hard 4, transformers mexri kai to stardust που βγηκε πριν λιγες εβδομαδες ...
το θεμα ειναι οτι στο σαιτ εχει μόνο για το δεκέμβρη!και ανακοινώνονται ανά τρίμηνο...δηλαδη αν δεν τελειώσει ο δεκέμβρης δε θα μάθω...αν εχει κανείς inside info θα το εκτιμούσα!)χιχιχιχι!!!!
 
Αμάν βρε Αλεξάνδρα και εσύ... Ούτε το cineplex "Epidauros" να ήταν το 340 των ΟΑ :p
 
παλι σβηστηκε το μηνυμα μου τι να πωωω...

αυτο που εγραψα λοιπον ηταν

οτι ειμαι περιεργη γιατι δε θελω να παω να δω στο σινεμα τωρα ταινια που ισως θα δω στο αεροπλανο!!!χιχιχι!!!! :D
 
Παιζει επισης Mayday/Seconds From Disaster. Mπορει να ειναι ψαρωτικο στην αρχη για τους επιβατες, αλλα τελικα βλεποντας μετα οτι μετα απο καθε ατυχημα γινεται και μια βελτιωση στην ασφαλεια, γερνουν ολοι στο πλαϊ ανακουφισμενοι!
 
Που παίζει Mayday/Seconds From Disaster?? Στο αεροπλάνο για inflight entertainment?? Δεν νομίζω, καμια αεροπορική δεν βάζει ταινίες με θέμα πτώσεις ή ατυχήματα αεροσκαφών...

Εκτός αν το έγραψες χιουμοριστικά...
 
Top