εξετασεις για αεροσυνοδος

Dodomou

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
16/09/2012
Μηνύματα
3
Likes
0
καλημερα σας! θα ηθελα να ρωτησω εκ μερους μιας φιλης μου , αν , οταν τελειωνεις την εκπαιδευση σε καποια εταιρια δινεις εξετασεις και αν ναι που και τι εξετασεις μπορει να ειναι αυτες .. ευχαριστω
 
ω παναγία μου :deadthread:
 
Είναι εξετάσεις αίματος, ούρων και για HIV
 
ευγενεστατοι ολοι σας..
 
μια ζωή την έχουμε
 
delete pls
 
Πως μπορεί κανείς σε ένα υποτίθεται πολιτισμένο φόρουμ, να χαρακτηρίσει το ύφος αυτών των ιδαίτερα υποτιμητικών και δηκτικής ειρωνείας συμπεριφορών , όταν προέρχονται από «σοβαρά» μέλη όπως π.χ κυρίως του κομπορρήμωνα αυτοπροβαλλόμενου ως «ιπτάμενου γιατρού», αλλά και του νεαρού σπουδαστή εκ Πολωνίας Θανάση, σε μια αυθόρμητη και καλοπροαίρετη ερώτηση μιας ευγενικής νεαρής κυρίας, ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!
 
θα ημουν και εγω υπερμαχος της αποψης σου αγα[ητε ΑΟΑ αν το forum δεν ηταν ΓΕΜΑΤΟ με τετοιου ειδους ερωτησεις....
Δεν ξερω αν μου αρεσει ο καθενας που βαριεται να κανει μια σχετικη αναζητηση να γεμιζει το αγαπημενο μου forum με οτι να ναι θεματα...
Ειναι θεμα πολιτισμου πιστευω.
Οκ, ισως οι ειρωνιες θα μπορουσαν να λειπουν καπως, αλλα η ουσια ειναι οτι δεν μπορει και ο καθενας που αναζηταει τη γνωση μεσω της ευκολης και ξεκουραστης οδου να επιβραβευεται!!!!!!!
 
θα ηθελα να σε ενημερωσω πως εχω κανει την σχετικη αναζητηση, αλλα δεν καταφερα να βρω κατι σχετικα με την απορια της φιλης μου, ισως αν ηταν λιγο πιο οργανωμενο το forum να ητανε πιο ευκολο για καποιους που δεν εχουνε ιδεα.. Δεν ειναι λογος να επιτιθονται κατα αυτον τον τροπο, σε καποιον που απλα εχει μια απορια, ας μην απαντουσανε καθολου, το να το παιζεις εξυπνος και ειρωνας δεν ειναι οτι καλυτερο... Στο forum κανει κακο..
 
Top