SKG - Parking

Thessalonian

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
25/08/2006
Μηνύματα
10
Likes
0
Ξέρει κανείς γιατί δεν έχει ακόμη ανοίξει το parking στις αφίξεις του Αεροδρομίου 'Μακεδονία'? Είναι έτοιμο (κατασκευαστικά) εδώ και μήνες... :rolleyes:
 
Ξεκίνησε να λειτουργεί
 
Ναι το είδα, είναι παλιότερο το μύνημα μου...

Και δεν είναι και τόσο φθηνό για short term... 3,50 η ώρα!
 
Ειναι λιγο παλιο το θεμα αλλα μαλλον εδω πρεπει να θεσω την απορια μου: Υπαρχει περιπτωση να παει καποιος στο αεροδρομιο για ενα καφε στο goodbye και να σταθμευσει το αυτοκινητο του δωρεαν για 2 ωρες;;;
 
Στα Parkings του αεροδρομίου όχι. Μπορείς να το αφήσεις στο ΙΚΕΑ και να πας με το 78Α μεχρι το αεροδρόμιο. Εδώ είναι τα δρομολόγια.
 
Σε ευχαριστω γιατρε.Το ειχα σαν εναλλακτικη αλλα μαλλον απ' οτι λες ειναι και η μοναδικη λυση :cry:
Το περιεργο ειναι οτι εχει μονο ενα δρομολογιο στις 5 το πρωι! :shock:
 
Παλιά πήγαινα κι εγώ για καφέ και δεν μ'ενδιέφερε να πληρώσω parking αρκεί να απολαύσω αυτό που αγαπούσα.
Επειδή όμως οι καιροί έχουν σφίξει και προσαρμόζομαι σ'αυτό, προτιμώ να πηγαίνω για καφέ κάποια απογεύματα στο Bennigans το οποίο είναι στο εμπορικό κέντρο "Απολλώνια Πολιτεία" ακριβώς απέναντι απο το ΙΚΕΑ και με πολύ καλή θέα σε προσαπογειώσεις απο τον 16/34.
Ε όσο να'ναι είναι καλύτερα να βλέπεις το Il-96 στα 50 πόδια απο εκεί παρά απο τη θέα του :puke: Goodbye που κατά 80% βλέπεις τροχοδρομήσεις.
 
Ημουν εκει την παρασκευη και το ειδα το ρωσικο.
Ενα πραγμα που μου την εσπασε στο goodbye ειναι οτι ολοι οι πιλοτοι-αεροσυνοδοι καπνιζουν κανονικοτατα εκει μεσα :evil:
 
Αυτο το cafe στο Μακεδονια ειναι για τετοια λυπηση που ουτε εμφιαλωμενο νερο δεν αγορασα απο εκει.Με την κορη μου ειμαστε στις αναχωρησεις και παμε ποτε δεξια και ποτε αριστερα απο το κτιριο.

Τι να λεμε ρε παιδια.Θα ΠΛΗΡΩΝΑ τον καφε 4 ευρω αρκει να μην εβλεπα σωληνες απ το παραθυρο.
 
Μετά το Ikaros Aeropark, άλλο ένα ιδιωτικό parking άνοιξε τις πύλες του στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ. Το όνομα αυτού Skypark.
http://www.sky-park.gr/ & http://www.facebook.com/SkyparkThessaloniki

Eπόμενο ήταν, όταν το "επίσημο" Μουζενιδοπάρκινγ έχει χρεώσεις ...Heathrow.
 
Top