Thai Airways me 744 gia Athina,

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Hristos

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
1.523
Likes
0
Περιοχή
Karlsruhe / Germany
Website
www.airliners.gr
Kalimera,

apo to epomeno xrono i Thai Airways tha exi ena equipment change gia to dromologio Bangkok-Athens-Bangkok;
ximona me MD11
apo to kalokairi me me ena neo 744 (kai pali leasing) ,

se ena statement tou CEO tis Thai, akoustike oti theloune etsi na dosoune tous ellines mia evkiria na petane Athens-Sydney meson Bangkok,

http://www.bangkokpost.com/080803_Busin ... biz75.html

Hristos
 
Hristos":1phiowli said:
dromologio Bangkok-Athens-Bangkok;
ximona me MD11 apo to kalokairi me me ena neo 744

epitelous na doume kai kanena real aeroplane :D :D :D
an kai panta erhontai 06:55 isa isa gia na min prolavoume na tous fotografisoume apo ton 03L. :cry: :cry: :cry:
Gerasimos
 
Hristos":1wi2jyxm said:
giati re gerasimo
then to sympathis to 773 ?

ohi vevaia, ti na sympatho :D :D
ta B767-B777, opos kai ta 330-340, ta vrisko tromera adiafora kai oloidia :!:

ntaksei mi varate, ksero oti den einai idia, alla einai ola aploi solines me idia ftera, den ehoun tipota pou na ta ksehorizei kai na se kanei na ta latrepseis opos ta B727, B732 kai B747 pou latrevo ego.

ti na deis sto B777 :?: :?: kala, megalo einai, alla na kathomaste tora na leme gia B772 kai B773 :?: :?: Friki :D :D :D :D
Gerasimos
 
then se varai kanies : :) :
ine i gnomi sou,

opos blepo omos, niothis nostalgia me tous palious typous 727,737,747...
opos o Akis me ta 732 :D :D
skeftomai pos kathe typos MD11 (3 kinitires) i 737 (classic) i ( 767 (slim heavy) i 772 (me terasties kinitires kai unique sound!!!) exi to diko tou charaktira

Hristos
 
Errrrrrr auti i etairia pou tha erxete me 744 einai mia nea etairia Thai Pacific kai oxi i thai pou idi petaei gia athina! Ksekinane ton octobrio gia Sydney,Seoul Kuala Lumpur ktlp me 742 kai meta tha kanoun lease kapoia 744 gia na petane athina vancouver kai london
 
yop,

to link tou bangkok news to ixa bali katalathos,
ala i thai tha erxetai to yeimona me MD11 kai to kalokeiri tou 2004 me 744

Thai Airways Intl
TG 947 E. Venizelos (ATH), Athens, Greece 16:00
Bangkok Int'l (BKK), Bangkok, Thailand 06:30 +1 day(s)
Non-stop
M11 9h30min Saturday, 1 November 2003
Monday
Thursday
Saturday


i Thai Pacific then tha arxisi pote schedule,
to epsxome...

Hristos
 
kai gia na min yparhei pareksigisi, einai confirmed oti i Thai tha fernei MD-11.
gia to pacific adelfaki tis den eho idea.

Gerasimos
 
Eisai sigouros gia to 744???Gia to MD11 den amfivallo an kai parakseno mou fainete kathos exei ligoteres theseis apo to 777...oson afora tin pacific polu amfivallo gia to an tha petaksei opote elpides den exo :D
 
eisaste sigouri gia to MD-11 to himona ??? i thai apoti ksero petaei edo kai poly kairo me 777 gia athina.

Kai antikatsta ola ta MD-11 me 777
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top