Iron Maiden "Ed Force One" 757.

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας

GP707

Moderator
Staff member
Εγγραφή
04/05/2004
Μηνύματα
6.633
Likes
2.880
Περιοχή
LGAT, East Terminal
Website
www.flickr.com
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AOA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAT
Αφού πήραμε μια γεύση από το 757 (G-OJIB) του συγκροτήματος, ας δούμε και μερικά links απο το site τους:

spotted ... ή αλλιώς planespotted!

a weekend of plane spotting ...και planespotting!!! Προσέξτε και την προτροπή στο τέλος: Let us know if you see Ed Force One - planespotters@ironmaiden.com And of course the big question is, who'll be the first to fly on it?!

Name the plane : όντως πολύ ευφάνταστο όνομα!

more planespotting ...αν δεν χορτάσατε!

first fans to fly ...ε, ρε τυχεράκηδες!

Σε πρόσφατη φωτογραφία ονομασαν το 757 και πρόσθεσαν τις πολεις του World Tour. Την Αθήνα δε βλέπω κι ανυσηχώ...
 
Πλακα-πλακα, για τη συναυλια ποιος ειναι μεσα? ;)
 
Αλέξη μακάρι να μπορούσα, θα ήθελα να είμαι εκεί για τη συναυλία, αλλά φέτος το καλοκαίρι διοργανώνω ταξίδι οπότε λίγο χλωμό...Μέχρι τότε όμως βλέπουμε...Αυτό που ήθελα εγώ να ρωτήσω είναι για πόσον καιρό θα πετάει έτσι και αν το στέλνουν σε κανονικά δρομολόγια της εταιρίας.Αν ναι...θα πάω Πρέβεζα να το βγάλω κάποια Κυριακή κι ας με στείλουν στο Γκουαντάναμο... :D (Θα ζητήσω άδεια από τον αερολιμένα...)
 
μια φοβερη ιδεα ειναι συναντηση για spotting με την αφιξη και μετα οσοι πιστοι προσελθουν στο terra vibe για Maiden show!
 
Ed Force One

Εγώ γιατί δεν βλέπω Αθήνα στο 57αρι? :oops:
Μην μας κάνεις πλάκες φίλε Bruce.... :cry:
 
Ο λόγος που πιθανολογώ οτι έχουν σταματήσει στο Toronto να γράφουν τις πόλεις είναι οτι μετά τις 16 Μαρτίου που θα είναι εκεί, υπάρχει ένα κενό 3 μηνών μέχρι τις 27 Ιουνίου που συνεχίζει το tour και ίσως περιμένουν να βάλουν ενδιάμεσα και άλλες πόλεις ή να γράψουν κάτι άλλο..
http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=15 < Οι ημερομηίες του 2008 tour
 
ο λογος που δεν αναφερουν την Αθηνα καθως και αλλες πολεις ειναι οτι αυτες προστεθηκαν προσφατα στο προγραμμα της περιοδειας. δε γινεται καθε φορα που 'κλεινουν' μια πολη για 8 μηνες αργοτερα να το προσθετουν. ισως μπει αργοτερα, ισως και ποτε. το θεμα ειναι οτι ο ιπταμενος Eddie ερχεται!
 
Εγω προσωπικα ναι. Οταν πεταγα απο Campinas στην Βραζιλια, ηταν παρκαρισμενο διπλα μας το τερας.

Αν υπαρχει ενδιαφερον για τις φωτο, ας μου γραψει καποιος συντονιστης να του τις στειλω για το αλμπουμ τισ ιστοσελιδας σας.
 
Top