Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

Ξανά μανά Blue Air Happy Hours ! :D

Για όσους δεν πρόλαβαν την περασμένη Παρασκευή , ξανά έσκασε το 39 euros...
Μόνο για απόψε το βράδυ...(με μία αποσκευή εώς 20 kg δωρεάν...)
Για πτήσεις απο αύριο έως 14 Δεκ & από 15 Ιαν. - 27 Μαρτίου 2010..
 
τελεια... για ποια ζωνη ωρας μιλαμε ομως?
 
:arrow: Με μία γρήγορη ματιά ισχύει και αυτήν την ώρα!

Εδώ είναι λίγο μπέρδεμα...Στα Ρουμάνικα αναφέρει μεταξύ 20.00 και 24.00,
στα Αγγλικά 18.00 εώς 22.00...(επίτηδες για να μήν τους μπλοκάρει κανά σύστημα..?)
Λογικά ισχύουν και τα δύο, άρα μέχρι τις 24.00 τα μεσάνυχτα...

Σημ : Προσοχή χρειάζεται στην επιλογή για το Δρομολόγιο από Θεσσαλονίκη πρός Βουκουρέστι (Baneasa και όχι Otopeni)
να επιλέξει κάποιος το απευθείας -nonstop και όχι το "via London Stansted- STN" γιατί θα ταλαιπωρηθεί...
εκτός και εάν το θέλει...
 
KOSTASX":m3fshum5 said:
Στα Ρουμάνικα αναφέρει μεταξύ 20.00 και 24.00,
στα Αγγλικά 18.00 εώς 22.00...(επίτηδες για να μήν τους μπλοκάρει κανά σύστημα..?)

Μήπως Βουκουρέστι= +2 ώρες Λονδίνου...;
 
λογικά είναι στη ζώνη ωρας της ρουμανιας! και την στιγμη που εισαι απεγνωσμενος γιατι δεν βρισκεις τιποτα για λονδινο σου ερχεται αυτο! :D αντε να δουμε αν ισχυει..
τωρα την εμπιστευομαστε αυτην ή ειναι σε φαση skyeurope?
 
flesland, Ίσως έχεις δίκιο..( +2 ώρες Λονδίνου )
michalisx, Ελλάδα & Ρουμανία έχουμε την ίδια ώρα. Προσωπικά τον Σεπτέμβριο που πέταξα TSR-BBU-TSR δέν είχα
κανένα πρόβλημα με την εν λόγω εταιρία και το 737-800NG τής..Όλα σωστά και στήν ώρα τους...
 
μιλησα με την εταιρεια, το 6-10 ηταν ωρα Η.Β. 8-12 το βραδυ ειναι ωρα ελλαδας, στο αγγλικο τους site ηταν 6-10 και το ρουμανικο 8-12. Απλα 8.05 επεσε ο σερβερ και το τηλεφωνικο κεντρο :wall:
ευχαριστω για τις απαντησεις
 
H προσφορά της AEGEAN για/από Μόναχο (τουλάχιστον) έχει πάει στα 58Ε (13Ε + φόροι) 1way, λιγότερα απο τα 69 που διαφημίζει... για όποιον θέλει να πετάξει μετά την πρωτοχρονιά η LH βάζει την Παρασκεύη 99Ε return :great:
 
Νέα προσφορά της Aegean ή τελευταίες θέσεις από παλιότερη? Δεν μου ήρθε κάποιο newsletter πρόσφατα για εξωτερικό.
Αθήνα-Βαρκελώνη 4€ ναύλος + extra= 98,05 με επιστροφή.

Οι αντίστοιχες θέσεις από Θεσσαλονίκη-Βαρκελώνη (Μέσω Αθηνών) 89,26 με επιστροφή.

Edit: Για Φεβρουάριο κοιτούσα
 
Και αυτό δεν είναι τίποτα φίλε μου. Αν πας να τα κλείσεις, θα σου βγάλει τελική τιμή 63.25€ κατ'άτομο. Μόλις έκλεισα και έγινε και η χρέωση στην κάρτα μου! 128.5€ για δύο άτομα (τα 2 στα χωριά SOS, οπότε το κάθε εισιτήριο ακριβώς 63.25)!!! Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο!!!! Έχω κλείσει για Στουτγκάρδη και για Βαρκελώνη αυτή τη βδομάδα, συνολικά στα 170€ και οι 4 πτήσεις! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πραγματικά!
 
Top