Λάθος posts ...

Re: Ενδιαφέροντα άρθρα/video στο internet

Μια φοβερη προσγειωση του α380 της air france στο YUL
 
Re: Super Puma

Γεια σας παιδια,ειμαι νεος εδω και θα ηθελα αν μπορουσατε να μου δωσεται μια απαντηση στο σν καποιος που εχει μεταβει σε τρεις χειρουργικες επεμβασεις,μπορει να γινει ιπταμενος στην πολεμικη αεροπορια στην σχολη Ικαρων;; :thx:
 
Re: Super Puma

Ίσως.
 
Re: Super Puma

Τι σημαίνει "μεταβεί σε τρεις χειρουργικές επεμβάσεις";Αν και είμαστε εκτός θέματος...
 
Re: Ερωτησεις PPL

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ TREVOR THOM ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΑ ΓΡΑΠΤΑ.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΤΟ ΜΠΛΕ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ FLIGHT TRAINING. ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ. ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΡΑΠΤΑ? Η ΑΠΟ ΤΕΛΕΙ ΤΙς ΓΝΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Re: Ερωτησεις PPL

Παλικάρι,καλησπέρα!
Μια ερώτηση...διαβάζεις μόνος σου;Δεν συμμετέχεις στο ground school της σχολής/αερολέσχης που έχεις γραφτεί;

Y.Γ.Δεν το κάνω επίτηδες παιδιά.Το ξεχνάω καμιά φορά.μπήκαμε και στα άντα,μη βαράτε...
 
Re: Ερωτησεις PPL

Παιδιά καλησπέρα και στους δύο.
Δυστυχώς και τα δύο μηνύματά σας (μαζί με το δικό μου) θα μεταφερθούν στο Trash Area.
Το πρώτο (thanos16) λόγω του ότι είναι γραμμένο με κεφαλαία.
Το δεύτερο (dimsp81), λόγω παράθεσης του αμέσως προηγούμενου ποστ.
Το δικό μου, επειδή απαντάει στα δικά σας.

Διαβάστε λίγο και τους Κανόνες [airliners.GR] :mrgreen:
 
Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Θέλω να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη αγγελία της Olympic Air.



http://www.olympicair.com/el-gr/h-etair ... gasias.cmt
 
Top