Λάθος posts ...

Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Καλησπέρα Πηνελόπη...ωραίο όνομα , όπως λέμε ...νταλίκέρης μήπως? ;)

Δέ ξέρω άν πρέπει να μπώ στον κόπο να σου απαντήσω διότι πιθανό να σου σβήσουν το ποστ πάλι κ μάλλον και το δικό μου λόγω συσχέτισης.

Θα πώ όμως στον φίλο CherokeePilot ότι λάθος που δέν το παλεύει. Αν δέ δοκιμάσεις τουλαχιστο, είσαι χαμένος απο χέρι, ενώ αν πάς έχεις κάποιες πιθανότητες. Για olympic δέ μπορώ να σου πω για βίσματα διότι δέν πέρασα τις εξετάσεις. Aegean σίγουρα δέν γνωρίζω όλα τα παιδιά πάντως προσλύφθηκαν ήδη 3 Κύπριοι (απο τους 10) και πέρασαν στο τελικό στάδιο άλλοι 7 ( απο τους 15 χωρίς τύπο). Πίστεψε με άν ήξερα πως είχαν μέσο δέν θα σου απαντούσα τώρα.
Επίσης θα εκπλαγείς πόσοι rated κοπήκαν και πόσοι άλλοι με μέσο δεν πέρασαν ούτε τα IQ tests.

Με το να μοιρολογούμε δέν θα δούμε ποτέ τις Άλπεις απο ψηλά φίλε. Μισώ το μέσο και το βίσμα όπως είμαι ενάντια και στο P2F ή να πληρώσεις τον τύπο, παρόλαυτα πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που κάνουν το παν με θεμιτά η αθέμιτα μέσα για να βολευτούν και το κατανοώ και το αντιλαμβάνομαι απόλυτα! Επομένως το σέβομαι και κοιτάζω να δώ πως μπορώ να τα καταφέρω καθώς βρίσκομαι στο κάτω ράφι επιλογής.
Σε συμβουλεύω λοιπόν...συν Αθηνά και χείρα κίνει, με συνεχείς και σκληρή δουλιά πολλά μπορούν να γίνουν!
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Gonzo δέν σου τα 'πανε καλά.Στην Ελλάδα ζούμε, ακόμα και σερβιτόρος να γίνεις, θές βύσμα (σωστά κα. νταλικέρισα?)
Είναι όντως περίεργη η κίνηση της Olympic.Μόνο να περιμένουμε μπορούμε μέχρι να μάθουμε τι γίνεται.
Το να μήν κάνεις κάν αίτηση και αυτό είναι λίγο περίεργο, καθώς δέν κοστίζει τίποτα και στην χειρότερη αποκτάς μία εμπειρία που μπορείς να χρησιμοποιήσεις μετά στην εταιρία που δέν υπάρχουν βύσματα.
Πέρα απο την πλάκα όμως, το θέμα συζήτησης είναι "Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ" και όχι " θάβω όλους τους Χειριστές Α/ΦΩΝ". Έχει κανείς κάτι σχετικό να πεί με προσφορά εργασίας? ( Ένα καλό παράδειγμα θα ήταν να μας πείτε εσείς που ξέρετε ποιές είναι οι αξιοκρατικές εταιρίες και ποιές όχι να μήν χάνουμε και εμείς τον χρόνο μας)
Φιλικά πάντα
Ν.
 
Re: Minoan Airlines

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΦΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΙΑ?
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Arizonas":cd9puehi said:
Καλησπέρα Πηνελόπη...ωραίο όνομα , όπως λέμε ...νταλίκέρης μήπως? ;)
αραγε τι σκοπους εχετε εσεισ εδω (3-4) και τι σχεσεις εχετε με το φορουμ???
ετσι ρωταω εγω.. :wall:
Επισης, οτι εχω αναφερει καημενα παιδακια,.... δεν δεχομαι καμια αλλη αποψη!!!
Εχω φιλους που ειναι εκτοσ και πετουν σε εταριες !!! και εχω και γνωστο που ειναι μεσα με 210 ωρες!! ΤΕΛΟς!!!
Αλλα λεω και παλι μην ασχοληστε με εδω εφοσον εχετε δυνατοτητες για εξω, ΕΚΤΟΣ αν υπαρχει το πραγμα :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: !!!
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΓΚΑΣ αριζονα, ΠΩς ΞΕΡΕΙς Η ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ (οπως εγραφες ...) το τι γινετε μεσα σε μια εταιρια???
ετσι ρωταω εγω,.... :thx: :thx: :thx:
Τελος ανηθικος ειναι καποιοσ που δεν παραδεχετε κατι , ενω το χρησιμοποιει...ΤΕΛΟς!!
:banana:
δεν δεχομαι καμια αλλη αποψη.ΤΕΛΟς!
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

NikosB":2h5sulfy said:
Στην Ελλάδα ζούμε, ακόμα και σερβιτόρος να γίνεις, θές βύσμα
( Ένα καλό παράδειγμα θα ήταν να μας πείτε εσείς που ξέρετε ποιές είναι οι αξιοκρατικές εταιρίες και ποιές όχι να μήν χάνουμε και εμείς τον χρόνο μας)
Φιλικά πάντα
Ν.

ειναι ολες οι εταιριες εκτος ΕΛΛΑΔΟς ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΥ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil:
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

pinelopi11":yahxtewf said:
δεν δεχομαι σχολια σε αυτα που ειπα! ΤΕΛΟς!

pinelopi11":yahxtewf said:
...και ατομα που τελειωσαν πριν 3 μηνες μπηκαν!! δεν δεχομαι καμια αλλη αποψη.ΤΕΛΟς!
pinelopi11":yahxtewf said:
Τελος ανηθικος ειναι καποιοσ που δεν παραδεχετε κατι , ενω το χρησιμοποιει...ΤΕΛΟς!!
:banana:
δεν δεχομαι καμια αλλη αποψη.ΤΕΛΟς!

Μόλις αλλάζει η μέρα... Ας ελπίσουμε -μιας και είναι των Φώτων- να μας φωτίσει ο Θεός να μάθουμε και αύριο τόσο πολλά πράγματα... ΕΛΕΟΣ (και ΤΕΛΟΣ) !!! :deadthread: :wall:
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Βρε Νταλικιέρισσα μετά από κάθε ανάγνωση ποστ σου πιστεύω όλο και πιο πολύ πως οι αεροΜΠζεκασμοί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να συμβαίνουν!
Μήπως πρέπει να πας να ψαχτείς?

εδιτ: Αυτό το γκρουπ στο facebook για εσένα έχει φτιαχτεί?
http://da-dk.facebook.com/group.php?gid=252432083556
 
Re: sky express ... the airline of Crete

Ena jetstream 41 ths SEH to SX-SEC einai edw kai arketes meres sto Diagoras kai extes ema8a apo atomo ths GOLDAIR oti to aeroskafos eixe atuxhma...gnwrizei kaneis kati?
 
Re: Επόμενα ταξίδια του airliners.gr

valentinovissi":2tukhjj2 said:
Ταξιδι για την Απολυτη... :thx:
13JAN CY LCA - ATH 08.00 - 0945 A319
15JAN CY ATH - LCA 12.25 - 14.00 A320

203ευρα πλα πλα πλα.... :wall: :wall: :wall: :wall:

Ryanair :?: Easyjet :?:

Μα ποια είναι αυτή η απόλυτη τέλος πάντων;;

:wall: :wall: :wall: :wall:
 
Re: Επόμενα ταξίδια του airliners.gr

Αννα Βιση
 
Top