Skygreece Airlines

Πες στο πουλακι, μας τα εχει ζαλισει απο την Παρασκευη οτι ερχεται ο Ταξιαρχης. :D
 
Το αεροπλάνο παει τώρα Θεσσαλονίκη, σε κανα 3ωρο θα είναι Αθήνα.
 
παίδες φωτογραφίες :)
 
Θα μείνει οι θα φύγει πάλι για Τουρκία;
 
τελικα θα γινει η "ονοματοδοσια" στο νησι οπως ελεγε ο παπας?


ΥΓ. ελεγε οτι η πρωτη "παρθενικη" πτηση θα γινοτανε εκει....λογω ταματος.... (εξου και το "ονομα")
 
Μιλαει τωρα (γυναικεια φωνη :great: ) στην προσεγγιση Αθηνων και εχει ζητησει τρεις προσεγγισεις στον 03L (του εγκριθηκαν) προφανως για εκπαιδευτικους λογους. Καλει ομως ως "Ν328MP" και οχι ως "SX-BPN". Γιατι;
 
Τελικά το "πουλάκι" είχε δίκιο οπότε περαστικά στο πρήξιμό σου .Όσο για την απορία σου πως θες να έχει Ελληνικό registration χωρίς να έχει πάρει AOC;
 
ΚΟSTAS1966 σε καμμια περιπτωση δεν θα εχανα και τον υπνο μου. Τα περι πουλακιου τα εγραψα γιατι τεσσερις φορες το περιμεναμε και δεν ηρθε ποτε. Η πεμπτη κατα πως φαινεται ειναι και η φαρμακερη. Επισης, αφου δεν εχει ακομα AOC, γιατι εχουν βαψει το ελληνικο νηολογιο στην ουρα του (συμφωνα με τις φωτο που εχουν κυκλοφορησει);
 
seven4seven":4ncybjmy said:
Μιλαει τωρα (γυναικεια φωνη :great: ) στην προσεγγιση Αθηνων και εχει ζητησει τρεις προσεγγισεις στον 03L (του εγκριθηκαν) προφανως για εκπαιδευτικους λογους. Καλει ομως ως "Ν328MP" και οχι ως "SX-BPN". Γιατι;
Ελληνική γυναικεία φωνή...;; :evil:
 
Το Αμερικάνικο registration δεν έχει σβηστεί από παντού στην άτρακτο και κυρίως από τα χαρτιά του αεροπλάνου,άρα πετάει με ότι "γράφουν" τα χαρτιά του και όχι η άτρακτος.Εγώ πριν μετέφερα κάτι που μου είπαν,ούτε να ξενυχτήσεις σου είπα ούτε τίποτα.Μην κράζετε κάποιον ή κάποιους που απλά μοιράζονται με την "κοινότητα" ότι μαθαίνουν,δεν βλέπω κάποιο νόημα σε κάτι τέτοιο.
 
Top