προβλημα με FSX

iasonaswp":7qynv503 said:
ναι τα έχω κατω τα flaps. To N1 τι είναι?
N1 ειναι η ταχυτητα περιστροφης τις 100% του low compressor του κινητηρα.Δηλαδη των εξωτερικων blades που φαινονται στο μπροσ μερος του.
 
παιδιά βάζω το disc του acceleration στην θύρα, πάω να κάνω install αλλά εμφανίζεται ένα παράθυρο με το μήνυμα: ''flight simulator x is required to install microsoft flight simulator x: acceleration''
εννοείται πως αρχικά έχω εγκαταστήσει το fsx...
Ξέρει κάποιος καμιά λύση?

spy1":fkcydqf8 said:
Πρόκειται κυρίως για πρόβλημα με την RAM. αν λειτουργείς με 32 bit Win ξέχασέ το γιατί διαβάζουν μέχρι 3 Ram, όσο και να έχει ο υπολογιστής σου. Πιθανή επίσης περίπτωση είναι η κάρτα γραφικών σου να μην αντέχει. Αν το τρέχεις σκέτο πάει κι έρχεται, αν όμως του έχεις βάλει αεροπλάνα και σκηνικά δεν τραβάνε τα 3 RAM. Θα σου πετά περίπου 20 λεπτά και μετά θα κρασάρει.

δηλαδη οποιος εχει win 32bit δεν υπαρχει περιπτωση να πεταξει ποτε fsx απο οτι καταλαβα...ωραια!!
 
Fsx Προβλημα με joystick

Καλησπερα σε ολους ,
Εχθες αγορασα ενα joystick "speedlink black widow xe"εκανα εγκατασταση τους drivers ολα καλα.οταν ξεκινησα το παιχνιδι διαπιστωσα οτι κολλαει.πριν το joystick επαιζα με το πληκτρολογιο και ηταν ολα ενταξει.Υποψιαζομαι οτι δεν εχω και την τελεια καρτα γραφικων.παιζει ρολο στο joystick????
 
Top