Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Τις ερωτησεις εσυ τις απαντουσες στα ελληνικα ή στα αγγλικα??? Στα ρωσικα δεν σε ρωτησαν τιποτα???
 
Re: Ellinair

Ξεκινησα με Ελληνικά και μετά μ λένε θα σ κάνουμε ερωτήσεις και στα αγγλικά και απαντησα την πρωτη κουτσα στραβά στην δεύτερη τα χασα εντελώς και μου λένε δε πειραζει πες μας στα Ελληνικά, απάντησα στα Ελληνικά λοιπόν και μου ξανα κάνανε ακόμα ενα δυο ερωτήσεις στα Ελληνικά επίσης. Για τα ρώσικα ούτε λόγος. Μου έκανε εντύπωση και για αυτό δεν πιστεύω να έχω ελπίδες. Εσεις τι λέτε;
 
Re: Ellinair

Η αληθεια ειναι οτι τα αγγλικα πρεπει να τα ξερεις αρκετα καλα για να μπορεις να δουλεψεις! δηλαδη εχουν πρωταρχικο ρολο! μην απογοητευεσαι ομως ποτε δεν ξερεις! εκει που δε το περιμενεις μπορει να συμβει το αναπαντεχο!
 
Re: Ellinair

Μακάρι.. απο το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί. Έχεις δικιο με τα αγγλικά είναι πολύ βασικα. Εγώ γενικα μιλάω καλά αγγλικά όχι άπταιστα έχω Michigan Lower και πάω για Proficiency Michigan. Αλλά αυτό το άγχος μου τα χάλασε μετα σκεφτόμουν τις ερωτήσεις και μου της απαντούσα τέλεια :D
 
Re: Ellinair

Καταλαβαινω και εγω ετοιμαζομαι να δωσω για proficiency και ειναι λογικο να δυσκολευομαστε... δεν μπορουμε να την ξερουμε και τελεια! εδω λαθη κανουμε στην δικη μας τη γλωσσα φαντασου σε αλλες! σου ευχομαι παντως καλη επιτυχια! και σε ολες μας!
 
Re: Ellinair

Όντως πάντα κάπου θα το κάνουμε το λάθος το θέμα είναι να συνεχίζουμε και να γινόμαστε καλύτεροι είτε αφορά μια γλώσσα είτε κάτι άλλο. Καλή επυτυχία σου εύχομαι στο προφίσενσι και στην συνέντευξη και στους υπόλοιπους υποψήφιους. Άμα δε κάτσει φέτος θα κάτσει του χρόνου. Σας εύχομαι τα καλύτερα και καλά ταξίδιαα!!
 
Κορίτσια έσεις που είπατε είστε από Ηράκλειο σας έχουν καλέσει ξανά για δεύτερη συνέντευξη ;
 
Και επισης για Θεσσαλονίκη για τη δεύτερη συνέντευξη μόνο τη Δευτέρα κάλεσαν άτομα; Κάλεσαν κάποια άλλη/ κάποιον άλλο τις επόμενες μέρες;

Για να δούμε αν έχουμε καμιά ελπίδα κι εμείς;;;!!
 
Εμένα με είχαν καλέσει Δευτέρα αλλά είχα δουλειά και δεν πρόλαβα να το σηκώσω κ με πήραν πάλι την Τρίτη κ με ενημέρωσαν για την Κυριακή. Πιστεύω όσους ήταν να τους πάρουν τηλ για Θεσσαλονίκη τους έχουν πάρει ήδη.. τι να πω μακάρι να μας έπαιρναν όλους αλλά δυστυχώς δεν γίνεται και ούτε εμάς που μας πήραν για 2 συνέντευξη σημαίνει ότι θα μας προσλάβουν κιόλας...
 
Έχεις δίκιο! Πρέπει να έχει τελειώσει η διαδικασία με όσους ήταν να καλέσουν για τη δεύτερη συνεντευξη για τη Θεσσαλονίκη. . . Είναι ήδη Πέμπτη!

Σ ευχαριστώ και καλή σας επιτυχία την Κυριακή!!!! :D :banana: :D
 
Top