OA Crash YS-11 SX-BBR Κοζάνη 1976

  • Thread starter mxnk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: OA Crash in 1976

Το πολύ μέχρι τις 10 Μαϊου θα δημοσιευτεί. Θα ενημερώσω σχετικά. Θα αναρτηθεί αρχικά στη σελίδα του περιοδικού που γράφω http://www.omikron.tv/magazine
Με αγχώσατε τώρα με το ενδιαφέρον σας! Πρέπει να το γράψω όσο καλύτερα γίνεται γιατί απ οτι φαίνεται θα έχω έμπειρους και αξιόλογους "κριτές" ;)
 
Re: OA Crash in 1976

Έτσι έτσι περιμένουμε με ανυπομονησία να κρίνουμε άξια και έμπειρα!! :D
 
Re: OA Crash in 1976

Και αξίζει να πω οτι χωρίς τη βοήθεια του spinal και του παππού του δεν θα τα κατάφερνα! Thanks my friend :great:
 
Re: OA Crash in 1976

Άραγε διάβασες την δικογραφία? Γιατί αλλιώς μιλάμε απλώς για συλλογή αφηγήσεων ανθρώπων που απλώς έζησαν τα γεγονότα και τίποτα παραπάνω...Εκεί μέσα είναι όλα...
 
Re: OA Crash in 1976

Πιο πάνω έγραψα οτι έχω το πόρισμα! Δικογραφία η αλήθεια είναι πως δεν μπόρεσα να κοιταξω.
 
Re: OA Crash in 1976

Νομίζω ότι μια αρκετά καλή προσπάθεια έγινε για να δούμε κάποια περισσότερα πράγματα στο τι έγινε σ'αυτό το σχετικά λησμονημένο δυστύχημα.Πιστεύω θα φανεί αυτό και στο χαρτί...Βέβαια εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο!
 
Re: OA Crash in 1976

Εν αναμονή λοιπόν και αρκετή αγωνία

Τα συγχαρητηριά μας εκ τον προτέρων Socrates,can't wait..........
 
Re: OA Crash in 1976

Αρχές τις δεκαετίας του ΄90 είχα πάει και εγώ
Σίγουρα τότε είχε περισσότερα κομμάτια από ένα φτερό
Στην φωτογραφία ότι έμεινε από το κάθετο

:arrow: [album]16464[/album] :cry:
 
Re: OA Crash in 1976

Τοτε μηπως ηταν ολα τα κοματια?Παιζει να τα πηραν τμηματικα.Στις φωτος που εχω δει παντως το 1986 υπηρχαν τα παντα μιας και τις τσεκαρα και με τις φωτος απο την εφημεριδα της μερας που ειχε πεσει το αεροπλανο μιας και φαινοντε και μερικα πτωματα τοτε.
 
Re: OA Crash in 1976

Το περιοδικό έχει μόλις ανέβει στο site του περιοδικού σε ηλεκτρονική μορφή. Θα εκτυπωθεί σε 5 μέρες. Όσοι λοιπόν θέλετε να το δείτε ηλεκτρονικά η έρευνα για την πτώση του YS-11A στην Κοζάνη βρίσκεται στη σελίδα http://www.omikron.tv/magazine . Επάνω δεξιά κλικάρετε το ΤΕΥΧΟΣ ΜΑΪΟΥ Νο 11 και ανοίγει σε pdf και το βλέπετε. Αυτά. Ελπίζω να σας αρέσει. Καλή ανάγνωση! :p
 
Top