Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Βρε παιδιά ας μην επαναλαμβανόμαστε γιατί κουράζει το θέμα: Αν ανατρέχατε στις προηγούμενες σελίδες θα είχατε ήδη διαβάσει ότι τα έξοδα εισητήρια και διαμονή στο εξωτερικό τα καλύπτει η εταιρία και η εκπαίδευση γίνετε στη βάση που έχει δηλώσει ο καθένας!
 
Έχετε δίκιο να λέτε για την αναζήτηση στο site, αλλα το λεω ειλικρινά ότι ή εγω δεν ψάχνω σωστά ή ότι δεν ξέρω τη λειτουργικότητα του με αποτέλεσμα να σας κουράζω με ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί πολλάκις. Για την εκπαίδευση π.χ. έψαχνα μέρες και μου έβγαζε μόνο το τελευταίο ερώτημα της Μαίρη. Προφανώς δεν ψάχνω σωστά. Ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε πάντως κι ελπίζω να πάνε όλα καλά! Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια σε ότι κάνετε!
 
Kανένα νέο από τις συνεντεύξεις στη Θεσσαλονίκη τέλη Μαρτίου; Έχουν καλέσει για εκπαίδευση;
 
χθες και σημερα εχουμε εδω 26 κοπελες εκπαιδευομενες..σημερα τις πηγαμε και στο αεροπλανο.. :idea:
 
Που εδώ;
 
συγνωμη..SKG! ;)
 
Καλησπέρα! Για Θεσσαλονίκη αναφέρομαι.. @Bladerunner Πρόκειται να ενημερωθούν και άλλες ή το θέμα έχει κλείσει στις 26 κοπέλες? Ευχαριστώ!
 
δυστηχως δεν τα γνωριζω αυτα φιλη μου..η δουλεια μου ειναι να διατηρω αξιοπλοα τα αεροπλανα! ;)
 
Καλησπέρα. Mια ερώτηση είναι αν η εκπαίδευση αυτή που λέτε αφορά την AEGEAN και τις συνεντεύξεις της Θεσσαλονίκης στα τέλη Μαρτίου με αρχές Απριλίου. Μήπως γνωρίζετε πότε ξεκινά η εκπαίδευση κ αν θα καλέσουν κόσμο διότι και στα κεντρικά γραφεία έλειπε η υπεύθυνη κ είπαν να αφήσουμε μήνυμα στον τηλεφωνητή. Επίσης τα τηλέφωνα επικοινωνίας που δώσανε όταν κάλεσαν για συνέντευξη δε λειτουργούν εδώ και 5 μέρες. Αν γνωρίζει κάποιος τι απέγινε με αυτό το θέμα, παρακαλώ ας ειδοποιήσει και τους υπόλοιπους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Υποθέτω τα έχουν κατεβασμένα για ευνόητους λόγους. Αρκετές θα είναι αυτές που θα τηλεφωνούν καθημερινά και θα τους ζαλίζουν.
 
Top