Aegean Cabin Crew

Καλησπέρα,
Υπάρχει κάποιος που έχει ενημερωθεί σχετικά με τις συνεντεύξεις που έγιναν τον Δεκέμβρη, διότι δε πήρα ούτε αρνητική ούτε θετική ενημέρωση ;
Να προλάβω και να πω οτι έχω διαβάσει όλο το φόρουμ και κατανοώ οτι αργούν στις απαντήσεις τους, απλά λίγο το άγχος, λίγο το οτι έχει περάσει σχεδόν ένα μισή μήνας αρχίζει και με απασχολεί γιατί με ενδιαφέρει.
Οποιαδήποτε ενημέρωση επιθυμητή !
Θερμές ευχαριστίες
 
Καλημέρα σας!
Η εκπαίδευση στην Aegean είναι κάθε ημέρα; Το Σάββατο γίνεται εκπαίδευση;Που ακριβώς γίνεται; Και πόσες ώρες είναι την ημέρα (τι ώρες ξεκινάει ακριβώς και τις ώρες τελειώνει ακριβώς αν γνωρίζει κάποιος το πρόγραμμα θα ήμουν πολύ ευγνώμων.)
Κάνω μεταπτυχιακό και ενδιαφέρομαι να κάνω αίτηση για μέλος πληρώματος. 4 ημέρες συνολικά (μέσα στο Φεβρουάριο -Μαρτιο) έχω εξεταστική και πρέπει υποχρεωτικά να συμμετέχω. Η εξεταστική είναι απόγευμα τις δύο ημέρες από τις έξι το απόγευμα και τις άλλες δύο Σάββατο πρωί. Είναι ευέλικτοι σε περίπτωση που συμπέσουν οι ώρες της εκπαίδευσης με τίς ώρες της εξεταστικής; Μπορώ δηλαδή από την εκπαίδευση να κάνω απουσίες;
Σας ευχαριστώ θερμά για τη βοήθεια!!!:)))
 
Last edited:
Πρέπει να ρωτήσεις στο αρμόδιο τμήμα της Aegean, εδώ δύσκολα θα σου δώσει κάποιος αξιόπιστη απάντηση
 
Μην βιάζεσαι!!!! Πρώτα θα πρέπει να εξασφαλίσεις την πρόσληψή σου και μετά αν δεν σου αρέσει και δεν σε βολεύει παραιτείσαι.
 
Top