Aegean's Airbus Α320 Family

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Εγώ λέω να σου δώσουμε ένα πινέλο, δύο τόνους χρώματος της επιλογής σου και να εκφράσεις τις καλλιτεχνικές σου ανησυχίες στους κουραμπιέδες όπως αποκαλούν κάποια εκλεκτά μέλη,τα αεροσκάφη της εταιρείας κρίμα είναι να μπούμε στο μάτι των γερμανών για το γερμανικό γκρι που θα αφαιρεθεί.... :mrgreen:
 
...και που να δειτε και το SXDGV... ΟΛΟ κουραμπιες, μονο με το όνομα της εταιρείας, και ούτε κάν τους γλάρος στην ουρά.
 
Έρχεται έρχεται το dgz εθεάθει δυτικά της Κέρκυρας στο fl370 . :banana:
 
Ταξίδεψα χθές με το GW. Επισυνάπτω φωτογραφία από το εσωτερικό με τις ροζ κουρτίνες :D
 

Attachments

  • IMG_5897.JPG
    IMG_5897.JPG
    359,8 KB · Προβολές: 1.844
Όποτε ακούω τη λέξη ροζ πλέον σκέφτομαι τον Ζαχόπουλο. Αλλά πέραν από τη πλάκα πιστεύω προσθέτει λίγη ζεστασιά σε αντίθεση με το κλασικό αυστηρό γκρίζο των κουρτινών.

Επιτρέπεται μα ρωτήσω εδώ; Αν χρεοκοπήσει η χώρα την επομένη με τα παραπανίσια αεροπλάνα τι γίνεται; Έχουν προεξοφληθεί οι κουραμπιέδες;
 
Στοιχηματιζω οτι εχω(δεν εχω και πολλα αλλα λεμε :p ) οτι και η aegean οπως και οι περισσοτερες μεγαλες εταιριες καθε παρασκευη μετεφεραν τα λεφτα σε λογαριασμους του εξωτερικου οποτε και να μην εχουν προπληρωθει το μαρουλι υπαρχει
Το αν θα τα θελουν/χρειαζονται ειναι αλλο θεμα...
 
Τελική προσέγγιση στο Ελευθέριος Βενιζέλος για την παράδοση του airbus a320 wl(winglet) sx-dna aegean airlines .Σχετικοί σύνδεσμοι http://www.flightradar24.com/reg/sx-dna. :banana: :great:
 
Το DNA σήμερα πετάει, 2 Χανιά και 1 Μύκονο από Αθήνα έως τώρα...
 
Χανιά και Μύκονο... Ετσι... Να βγάλουν και τα λεφτά τους τα sharklets...
 
Xαχαχα, το λιώσανε πρώτη μέρα και το κοντέρ ακόμη γράφει. Θα φτάσει άραγε 14σκελο;;; :shock:
 
Top