ATH/LGAV Athens TRAFFIC

Πραγματικα ομως... μια φορα το 2011, μια φορα το 2012 και αλλη μια το 2013!!! Βαρεθηκαμε να το βλεπουμε, τι να σου πω!
 
O αριθμος πτησης της Emirates. EK ειναι η εταιρεια και 105/106 ο αριθμος πτησης απο και προς Ντουμπαι.
 
Τα καυσαέρια του Antonov είναι άλλη φάση... Εικόνα και μυρωδιά από άλλη εποχή!!!
 
Βασικα αυτη ειναι η ωρα προγραμματισμενης αφιξης και δεν αλλαζει ειναι σταθερη,τωρα εαν εχει tailwind στη διαδρομη μπορει να φτασει και πιο γρηγορα ενω αν εχει headwind πιο αργα .
 
Καταλαβαίνω ότι υπάρχουν ένα σωρό παράγοντες για την "αληθή" ώρα άφιξης, την προγραμματσμένη ήθελα να επιβεβαιώσω.
Θα έχω το νου μου στα διάφορα radar και στον ΑΙΑ, ελπίζω να καταφέρω να περάσω μια βόλτα.
Ευχαριστώ για την απάντηση.
 
..Όπως επίσης και η δική μας Hermes έκανε την εμφάνιση της με το Β735 για κάποιες πτήσεις charter για φέτος το καλοκαίρι..

:arrow: http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=7668926.. :great:
 
kachius":1y3krxss said:
Καταλαβαίνω ότι υπάρχουν ένα σωρό παράγοντες για την "αληθή" ώρα άφιξης, την προγραμματσμένη ήθελα να επιβεβαιώσω.
Θα έχω το νου μου στα διάφορα radar και στον ΑΙΑ, ελπίζω να καταφέρω να περάσω μια βόλτα.
Ευχαριστώ για την απάντηση.

Kachius, γενικά η συγκεκριμένη πτήση αν φύγει στην ωρα της απο DXB, πάντα γύρω στις 13:50 με 14:00 είναι στην Αθήνα. Όπως το είπες, παρακολουθα ραντάρ και δεν θα το χάσεις!
 
Top