ATH SOFIA A3 950 / 31 OCT

και όλα αυτά τα έμαθες από τον ξάδελφο της ξαδέλφης του κουμπάρου σου ;) που βρεθήκατε τώρα για τις γιορτές;

Παίδες, πρέπει να είμαστε συγκεκριμένοι σε ό,τι αφορά στις πηγές μας αλλά και στις 'εικασίες' που γράφουμε. Νομίζω;

Γ.
 
george_a":13i0a2rb said:
και όλα αυτά τα έμαθες από τον ξάδελφο της ξαδέλφης του κουμπάρου σου ;) που βρεθήκατε τώρα για τις γιορτές;

Παίδες, πρέπει να είμαστε συγκεκριμένοι σε ό,τι αφορά στις πηγές μας αλλά και στις 'εικασίες' που γράφουμε. Νομίζω;

Γ.
otan leo kati to ennoo file moy kaii mporeis na rotiseis oloys sto forum kai to forum the einai chat an theleis na soypo tis piges moy steile pm se eyxaristo AKI sygnomi gia to off topic :D :D :D
 
Δεν αμφισβητώ το αν το εννοείς ή όχι. Αλλά μια στοιχειώδης αναφρορά στις πηγές μας βοηθά στη σοβαρότητα της συζήτησης. Chat ή όχι, δεν παύουμε να ενημερώνουμε αλλήλους με σοβαρότητα. Άλλο πράγμα η προσωπική εκτίμηση, άλλο η εικασία, και άλλο η πληροφόρηση.
 
Με το καιρό πιστεύω μπορούμε να γνωρίζουμε αν αυτά που γράφει ένα συγκεκριμένο μέλος είναι εικασίες ή είναι έγκυρη πληροφόρηση. Δεν μπορούν όλοι να αναφέρουν τις πηγές τους μιας και αυτή η κίνηση θα τους πρόδινε. Σε ένα νέο μέλος κι εγώ θα έχω αρχικά αμφιβολίες, αλλά με τον καιρό μπορώ να ξέρω αν αυτά που γράφει έχουν βάση ή όχι.

Όσον αφορά τον φίλο "latris aeroporias" δεν αμφιβάλω ως προς τα λεγόμενά του, γιατί δεν μου έδωσε δικαίωμα να έχω αμφιβολίες με τα όσα έχει γράψει έως σήμερα.
 
...και εξ'άλλου τις πηγες μας τις λεμε εφ'οσον εχουν ηδη δημοσιοποιηθει ειτε σε γραπτο τυπο, ειτε στο internet κλπ. Συνηθως δεν μπορεις να αποκαλυψεις πηγες που προερχονται απο προσωπικες-εμπιστευτικες πληροφοριες, για τον συνηθες λογο να μην εκθεσεις το ατομο που στις εμπιστευθηκε. Ειδικα στο airliners.gr αντιστοιχες πληροφοριες ειχαν παντα βαση :great: (ακομα κι αν δεν ανεφεραν πηγες) και θελω να πιστευω οτι θα συνεχιστει αυτο. ;)
 
Θρίαμβος!!!

Στο site της η Α3 δίνει επίσημα το ΑΤΗ-SOF από 27/3!!

ATH-SOF A3 950 09:00-10:15
SOF-ATH A3 951 10:55-12:10

Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς από το online να κάνεις κράτηση. Ελπίζω να είναι τεχνικό το θέμα και να μην ξαναέχουμε το φιάσκο του φθινοπώρου!!
 
COMPUTERISE":y0630xvm said:
Θρίαμβος!!!

Στο site της η Α3 δίνει επίσημα το ΑΤΗ-SOF από 27/3!!

ATH-SOF A3 950 09:00-10:15
SOF-ATH A3 951 10:55-12:10

Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς από το online να κάνεις κράτηση. Ελπίζω να είναι τεχνικό το θέμα και να μην ξαναέχουμε το φιάσκο του φθινοπώρου!!
sosta kai me 737-300 to thema me tis kratiseis rha ftiaxtei syntoma :D :D :D
 
Αναλυτικά οι Α3950/951
:arrow: 1234-6- ATH-SOF 0900-1015, SOF-ATH 1055-1210
:arrow: ------7 ATH-SOF 1600-1710, SOF-ATH 1750-1900
:arrow: ----5-- ATH-SOF 1640-1750, SOF-ATH 1830-1940
 
Ωραίο weekend τριπ μπορείς να κάνεις με τις παραπάνω ώρες. Φεύγεις Παρασκευή απόγευμα (άντε Σάββατο πρωί) και επιστρέφεις απόγευμα τις Κυριακής ;)
 
Top