Delta στην Αθήνα

Καλά τα λέει ο bari. Και εάν δεν έχει κανείς προσωπική άποψη για τις θέσεις στα αεροπλάνα μια εταιρίας, το seatguru είναι καλός βοηθός.
 
Σταματα τις πτησεις για Νεα Υορκη στις 2 Ιουνιου και στην θεση της μπαινει η NORTHWEST AIRLINES !
 
η πτήση είναι κανονικά τησ delta απλά crew and aircraft operated by northwest .
 
Αφού έχουν συγχωνευτεί οι δύο εταιρείες ρε παιδιά - απλά, μέχρι νεωτέρας θα κρατήσει η NW τα διακριτικά της στα αεροσκάφη της - ειδικά για τα Α330 της, επειδή έχω πετάξει με ένα Λονδίνο-Σηάτλ, είναι ολοκαίνουργια στολίδια.
 
προς το παρον μεχρι την πλήρη συγχωνευση ισχύει αυτό που σου λέω

βλέπε κάτι αντίστοιχο με αλιταλια και air one .
 
Σα να λέμε wet lease ένα πράγμα αλλά εντός της ίδιας ουσιαστικά εταιρείας (Γιάννης πίνει, Γιάννης κερνάει)
 
Αγαπητοί φίλοι, εθεάθη Β767 της Ντέλτα κατά τις 16:00 στο Βενιζέλο με όλη την Πυροσβεστική Υπηρεσία του αεροδρομίου γύρω της. Μήπως απλά λάθεψαν τα μάτια μου;

δικός σας
 
Περιπου.. Οντως υπήρχε ένα 767 της Delta (N195DN αν δεν κάνω λάθος) κατω αλλά η πυροσβεστική υπηρεσια ηταν 2 stand πιο διπλα για το 752 της Jet2 (viewtopic.php?f=25&t=6055)
 
330 ήταν και πάει.

Η Delta διατηρεί το 767 όλο το καλοκαίρι στο JFK-ATH
 
Eμένα πάντως σήμερα μου ήρθαν τα εισιτήρια κ μου δείχνει ότι πετάω 8/8 με 330 operate by Northwest... Η επιστροφή είναι Κλίβελαντ-Ατλάντα με CR7 κ Ατλάντα-Αθήνα με 767..
 
Top