Εμπειρία με την Ryanair

Αφού ήταν η πρώτη σου πτήση, κάποια πράγματα έκανες δικαιολογημένα λάθος. Όλοι μας μάθαμε πολλά πράγματα από όταν πρωτοπετάξαμε και τα διορθώσαμε στην πορεία και στις επόμενες πτήσεις μας. Απλά την επόμενη φορά, και αφού ξέρεις ότι μπορούν πολλοί από εδώ να σε βοηθήσουν, ενημέρωσε για να... ενημερωθείς.
 
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας για την πολύτιμη βοήθεια :D :D :D :D .
 
Νομίζω ότι o ειλικρινής και ευγενής 17/χρονος νεαρός aris320 απ’ τα Γιάννενα, είχε αναφέρει πριν κάποιες βδομάδες σε άλλο τόπικ και ταυτόχρονα παρακαλέσει για βοήθεια/συμβουλές/απόψεις σχετικά για το επερχόμενο ταξίδι του στη Γερμανία με πτήση της Ryanair.
Τα σχόλιά του είναι συμβατά και απόλυτα σεβαστά για την πρώτη του πτήση /εμπειρία/ταξίδι στο εξωτερικό με α/φ και για την εταιρία που επέλεξε, οπότε αγαπητέ aris320 ηρέμησε , δεν χρειάζεται να απολογείσαι για όσα ανέφερες και σχολίασες, για όλους ισχύει πάντα η εμπειρία της «πρώτης φοράς» για κάθε ανθρώπινη δραστηριότητα, απλά οι περισσότεροι από μας το ξεχνάμε και κάποιοι το παίζουμε επαίοντες!
 
Εγώ με την σειρά μου έρχομαι να συμφωνήσω με τους ανθρώπους πιο πάνω, δεν ανάψανε τα αίματα κανενός, σου εύχομαι να μην σταματήσεις να πετάς ποτέ! Μακάρι αν το έχεις και λόξα να τα πετάς αυτά τα αεροσκάφη μια μέρα, πάντως να γνωρίζεις ότι σε τέτοιες θέσεις πάντα υπάρχει θόρυβος, επίσης όταν θέλουμε να ακούσουμε πιο έντονα τους κινητήρες πάμε στις μπροστινές θέσεις. Σίγουρα παίζει ρόλο ο παράγοντας του άκυρου τηλεφωνήματος που σε αναγκάζει να έχεις απογειωθεί την επομένη, και το καταλαβαίνω, ελπίζω να σου άρεσε όλη αυτή η φάση, να μην ξεχάσεις την επόμενη φορά να κλείσεις priority όταν θα ξεπετάξεις με FR, έτσι με μια εξτρά χρέωση μπαίνεις πιο νωρίς και με άνεση στο αεροσκάφος. Ά και την επόμενη φορά ζήτα να μπείς πιλοτήριο απο την προησταμένη όσο θα είσαι στο έδαφος. :great:
 
Top