επαθα σοκ βλεποντας αυτο το video...

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
επειδή εγώ έχω αργή σύνδεση και δε μπορώ να το κατεβάσω, τι δείχνει βρε παιδιά τι video;! :?:
 
δείχνει μία αεροσυνοδό μέσα στο πιλοτίριο να δείχνει τέλος μπάντον τα προσώντα της μπροστά στους πιλότους και σε μία αεροσυνοδό.
 
s

To video svistike apo to youtube,παιζει να απολυθηκαν οι εμπλεκομενοι?
 
Åñþôçóç ðïõ ôçí óêÝöôçêá óôï äñüìï ãéá ôï óðßôé... ¢ìá ëÝù Üìá öôÜóåé áõôü ôï video óôá ÷åñéá åíüò áíùôáôïõ óôåëÝ÷ïõò ôéò åôáéñßáò, áõôïß ïé ðéëüôïé äåí èá ðÜñïõíå ðüäé??
 
απορω αν ειναι γνωστο σε εσας αυτο το περιστατικο...και αν γινονται τετοιες "καταστασεις" και σε αλλες εταιρειες ...????



Κάτι ανάλογο είχα ακούσει για μια αεροσυνοδό σε μία βαλκανική χώρα που έγινε και πρώτη κυρία μετά. Δε θυμάμαι που ήταν όμως...

Το κακό είναι ότι διέρρευσε το εν λόγω βίντεο από κάποιον ηλίθιο από τους παριστάμενους στο πιλοτήριο... κακό δικό τους
 
Μερικές εύλογες αποριούλες:

1.Πρός την θεματοθέτρια alexandra.athens:από πού συμπεραίνεις οτι είναι η Air France;

2.Πρός τον pilot767:παρόμοια ερώτηση

3.Γενικώς απορών:
Οποια και να ήταν η εταιρεία,απολύθηκαν άραγε αυτοί που,στίς 30 τόσες χιλιάδες πόδια και μέ διακόσιους τόσους επιβάτες πίσω στην καμπίνα,αντί να προσέχουν τά όργανα τού αεροπλάνου τους πρόσεχαν τά "όργανα" τής "χώστες";Θέλω να πιστεύω πως -άν επιβεβαιωθή οτι επρόκειτο γιά την Air France-όχι μόνο απολύθηκαν αλλά τους επιβλήθηκαν και ποινικές κυρώσεις....
 
Hastaroth":15qd1uyy said:
Μερικές εύλογες αποριούλες:

1.Πρός την θεματοθέτρια alexandra.athens:από πού συμπεραίνεις οτι είναι η Air France;

2.Πρός τον pilot767:παρόμοια ερώτηση

3.Γενικώς απορών:
Οποια και να ήταν η εταιρεία,απολύθηκαν άραγε αυτοί που,στίς 30 τόσες χιλιάδες πόδια και μέ διακόσιους τόσους επιβάτες πίσω στην καμπίνα,αντί να προσέχουν τά όργανα τού αεροπλάνου τους πρόσεχαν τά "όργανα" τής "χώστες";Θέλω να πιστεύω πως -άν επιβεβαιωθή οτι επρόκειτο γιά την Air France-όχι μόνο απολύθηκαν αλλά τους επιβλήθηκαν και ποινικές κυρώσεις....


στο φορουμ οπου το βρηκα αυτο ανεφεραν..τωρα το κατα ποσο ειναι αλη8εια δε γνωριζω...η στολη παντως πρεπει να βοηθα...???
 
ντροπή πάντως. Φανταστείτε σε μια κρίση πόσο χαλαρά θα ήταν τα πράγματα και τι αυτό θα εγκειμωνούσε για την ασφάλεια πτήσεων.
 
Άμα δεν εγκυμονούν οι αεροσυνοδοί αυτές μετά από τα ταξίδια τους.... :D
 
Top