Επόμενα ταξίδια του valentinovissi!

Νομίζω οι περισσότεροι θα το κάνουν αυτό.Εμένα ο πατέρας μου χημικός μηχανικός ταξιδεύει Αμερική 4 φορές τον χρόνο χώρις να καταλαβένω ποια η σχέση με την δουλεία του.Αλλα τουλάχιστον βλέπω boarding pass και φωτό. Ρε συ δωσε μας ενα παραπάνω στοιχείο..τα μόνα σου ποστ εδω αποτελούνται απο τα ταξιδία και απο την προσπάθια σου να μας πείσεις.Δεν παίζει.
 
Μετά τον κατα φαντασίαν ασθενή, έχουμε και τον κατα φαντασία ταξιδευτή. Ελπίζω αγαπητε Βαλεντίνε να μην παρεξηγηθείς, αλλά δε νομίζω ότι ένας εικοσάχρονος έχει τη δυνατότητα (δεν εννοώ την οικονομική, μιας και δε μπορώ να γνωρίζω τα εισοδήματά σου) να κάνει όλα αυτά τα ταξίδια, έτσι χωρίς λόγο.

Σιγουρα πολλοί από μας, εμού συμπεριλαμβανομένου, έχουμε κάνει απανωτά δρομολόγια ή ακόμα και δρομολόγια έτσι για μια ιστορική πτήση ή ένα συγκεκριμένο αεροπλάνο ή εταιρεία, αλλά παρουσιάσαμε στοιχεία. Η συνεχόμενη άρνησή σου να δημοσιεύσεις ένα αποδεικτικό στοιχείο (όχι, το trip report ΧΩΡΙΣ φωτογραφίες δε μετράει γιατί κι εγω μετά θα γράψω για το ταξίδι που έκανα με ειδικά ναυλωμένη για μενα πτήση της Air Calin από Θεσ/νίκη για Τυφλίδα και επιστροφή με 717 της Aloha που ήρθε γι αυτόν το σκοπό να με παραλάβει).

Μπορεί να διασκεδάζεις με τις αντιδράσεις μας αλλά πίστεψέ με ότι δεν αποτελεί δείγμα ωριμότητας. Άλλωστε τι σου ζητάμε, ένα trip report, τη φωτό μιας βίζας (υπάρχει και ειδικό thread άλλωστε) και στην τελική έστω κικ ένα boarding pass. Εδώ πήγες ΗΠΑ για 5 μέρες με τόσες πτήσεις και μια ιστορία δε μας είπες. Άλλωστε, έχουμε γίνει όλοι ΑΠΟΛΥΤΟΙ fans του ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΦΙΛΕΑ ΦΟΓΚ.

Βαλεντίνο, μη μας απογοητεύεις άλλο, το κοινό σου παραληρεί ...boarding pass θελει να δει.
 
flying Doc":1ye59j8a said:
φωτογραφίες δε μετράει γιατί κι εγω μετά θα γράψω για το ταξίδι που έκανα με ειδικά ναυλωμένη για μενα πτήση της Air Calin από Θεσ/νίκη για Τυφλίδα και επιστροφή με 717 της Aloha που ήρθε γι αυτόν το σκοπό να με παραλάβει).

Σύντροφε ιατρικού με τρομάζεις... πέταξες με Calin προς την θρυλική Τιφλίδα? Αυτό που είπες για το 717 της Aloha δεν αποτελεί έκπληξη για μένα... το κόμμα είχε ναυλώσει ένα ίδιο και πετάξαμε για κομματικές υποχρεώσεις από την ιερή FNJ στο ιστορικό UUS...


flying Doc":1ye59j8a said:
Βαλεντίνο, μη μας απογοητεύεις άλλο, το κοινό σου παραληρεί ...boarding pass θελει να δει.

Σας καταγγέλω όλους σαν προβοκάτορες... ένας πραγματικός fun της απόλυτης είναι αδύνατον να ψεύδεται... αγαπημένε μου valentinovissi εγώ σε πιστεύω και σε παρακαλώ να με πάρεις μαζί σου στην επόμενη συναυλία της απόλυτης στο ηρωικό Petropavlovsk... έτσι για να σκάσουν οι φαιδροί που σε διαβάλουν...
 
βαλεντινο μιλησα με καποια παιδια απο το ελληνικο φαν κλαμπ..ανυπομονουν να σε γνωρισουν για να πηγαινετε μαζι ταξιδακια στα Εμιρατα και τα βαθη της Ανατολης για τις συναυλιες και τα fabulous shows της μεγαλυτερης ελληνιδας σταρ
 
Ας παραθέσω και εγώ το ταπεινό μου ταξιδάκι

01.02.2010 ATH-ABJ RK001
01.02.2010 ABJ-OUA RK321
02.02.2010 OUA-NIM RK123
02.02.2010 NIM-ATH RK100

όπου RK = Air Afrique

Τίίίί??? Έχει κλείσει από το 2002?? Όχι βρε παιδιά, σας ορκίζομαι, είναι αλήθεια αυτό το ταξίδι...

PS Όπως πολλοί προείπαν, ανέβασε καμιά φωτογραφία, κανένα boarding pass, και θα στηθώ στην ουρά για συγγνώμη...
 
Μ αυτά που κάνετε θα το διώξετε το παιδί και να δω τι θα καταλάβετε. Ωραία δεν περνούσαμε γελώντας?
 
valentinovissi":32jfvu95 said:
FB 17 Jan SOF-ATH 15.30 - 16.45 (Bulgarian Air BAe 146)
A3 17 Jan ATH-LCA 18.20 - 21.00 (Aegean Air A320)

ΟΚ δηλαδή ήξερες ότι θα φτάσεις 16:45 just, να βγεις από το αφος σε 2 λεπτά , να σε πετάξει το λεωφορείο σε 1' κ να τρέξεις για boarding που έκλεινε 17:50 να μαντέψω;

valentinovissi":32jfvu95 said:
Με φαγατε με το ματι σας :rant:

valentinovissi":32jfvu95 said:
Akis":32jfvu95 said:
Για το προηγουμενο ταξιδι No Comment.........
Μα γιατί; Μήπως γιατί έγινε μόνο στην φαντασία σου; :wall:


Oχι βεβαια,πηγα Abu Dhabi , Bahrain και απο κει πισω Λαρνακα γιατι και για Ομαν ηθελαν βιζα,οπου εδω θελω να πω το προξενιο του Ομαν μου ελεγε οτι βιζα μπορεις να την παρεις στο arrival hall ...... :rolleyes:

ΕΥ 13 Jan 14.45 - 20 00 Larnaca - Abu Dhabi (Etihad A320)
GA 13 Jan 23.00 - 23.10 Abu Dhabi - Bahrain (Gulf Air A319)
OA 14 Jan 05.00 - 08.00 Bahrain - Muscat(Oman Air B737)
OA 14 Jan 11.15- 12.25 Muscat - Dubai (Oman Air B737)
EY 15 Jan 09.15 - 11.20 Abu Dhabi - Larnaca (Etihad A320)

Οπότε έφαγες άκυρο για Ομάν κ έβγαλες αυθημερόν πάλι BAH-LCA ή AUH-LCA; με τις low cost ΕΤΙΗΑD κ Gulf :mrgreen: :mrgreen:


τζάμπα το κανες - αν το κανες, μια ματιά στο επίσημο site αρκεί:

Single Entry Visit Visa
Available upon arrival at all land, sea and air terminals, either to individuals or members of a group, regardless of sex or age.
Fee: OMR 6 or its equivalent in other currencies

Valentinovissi εγώ πάντως πιστεύω στον μύθο σου, είσαι ήδη θρύλος των αιθέρων :thx:

emilek737":32jfvu95 said:
Εμένα ο πατέρας μου χημικός μηχανικός ταξιδεύει Αμερική 4 φορές τον χρόνο χώρις να καταλαβένω ποια η σχέση με την δουλεία του..

Κρύβε λόγια, ίσως να αναρωτιούνται κ άλλοι από απέναντι.. :rolleyes:
 
Και για να μην κραζετε μονο τον valentinovissi, απλα να πω οτι δεν ειναι FUN της απολυτης, αλλα FAN της απολυτης...!
Επειδη το εχουμε κανει καμια 50αρια φορες αυτο το λαθος...! :twisted:
 
Οι πρώτες φωτογραφίες από το εκλεκτό μας μέλος είναι γεγονός!!!

[album]18683[/album]
[album]18684[/album]
[album]18685[/album]
[album]18686[/album]

Αλλά valentinovissi, ακόμη δεν με πείθεις. Θέλω να δω boarding pass. Και όχι όποιο να ΄ναι. Ένα από το ταξίδι σου 13-15 Ιανουαρίου 2010 :mrgreen:
 
Μάλλον χρησιμοποιεί "mobile boarding pass" και δεν είναι εφικτό το ανέβασμα στο σάιτ. Αμέσως να πέσετε να το φάτε το παιδί, άπιστοι Θωμάδες! :evil:

Βαλεντίνε, εγιώ πιστεύκω σε, ξέρεις το. Χαρκούμαι πως εχτίτζιασσαν ούλλοι δαμέ που την αζούλλαν τους. Θέλλουμεν τζι άλλον!
 
Top