Etihad (ΕΥ) στην Ελλαδα

Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

Βγαζει € 550,44 για 20--24 Ιουνιου παλι ακριβα
ενω βρισκω 396,00 για DXB κομπλε με A330/777 .......
 
Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

Γειά σε όλους.
Μηπως γνωρίζει κανείς αν τελικά θα ξεκινήσει δρομολόγια η εταιρεία... και ρωτάω γιατί όταν προσπαθώ να κάνω μία κράτηση μέσω του Γκαλιλέο απαντάε:
1 EY 90 Y 2JUN ATHAUH HS1 1430 2000
SUBJECT TO GOVERNMENT APPROVAL
Δεν εχουν πάρει SLOT? και ενώ στο SITE τους, είχαν βάλει τηλέφωνα κλπ των γραφείων τους, σήμερα δεν υπάρχει τίποτα.
Από φήμες ακούω ότι δεν έχουν ακόμα προσλάβει κανέναν παρ'ολο που πολοί περάσανε συντεντευξεις.
Αν κάποιος έχει περισσοτερες πληροφορίες.... ?
 
Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

γεια χαρά...όλα λειτουργούν κανονικότατα όπως θα δείτε και παρακάτω...http://www.traveldailynews.gr/new.asp?n ... egory_id=1
εγώ άλλο έχω να παραθέσω. έλαβα ένα mail από την υπεύθυνη τον συνεντεύξεων της εταιρείας και μου είπε πως το open day της αθηνας δεν έχει μαζέψει πολλά άτομα ακόμα... παιδιά όσοι πιστοί προσέλθετε. οτιδήποτε πληροφορία έχετε, μη διστάσετε να με ενοχλήσετε. αν έχετε κάποιο γνωστό που θα ήθελε να δουλέψει σαν ιπτάμενος-η, πληροφορήστε τον-την.πληροφορίες για το interview υπάρχουν στο θέμα emirates interview. ευχάριστω.
 
Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

MerNion ευχαριστούμε για την φωτογραφία!

(στην λεζάντα της φωτό νομίζω υπάρχει λάθος στο νηολόγιο
Ε6-ΕΙΗ αντί για Α6
το αναφέρω σε περίπτωση που μπορεί να διορθωθεί :) )
 
Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

Εχεις δίκιο.. Από κεκτημένη ταχύτητα έγινε το λάθος, το οποίο διορθώθηκε τώρα.. Ευχαριστώ!
 
Re: ETIHAD (ΕΥ) στην Ελλαδα?

Με την ευκαιρία της πρώτης πτήσης της, η εταιρεία διοργανώνει απόψε cocktail πάρτυ για τους εκπροσώπους της τουριστικής βιομηχανίας και των επισήμων φορέων του τουρισμού σε πολύ γνωστό club της Παραλιακής.

Καλές δουλειές!
 
Επιπλεον πτησεις της Etihad για Αθηνα

Η εταιρεια με την εναρξη του χειμερινου προγραμματος αυξανει αποτι φαινεται τις πτησεις προς Αθηνα, Κωνσταντινούπολη, Βυρηττό, Κάιρο και Κατμαντού, ενω προσθετει και την πολη Χάιντεραμπαντ της Ινδίας στο πλανο της.

Περισσοτερα εδω. ;)

Το ξερω οτι το ειχε αναφερει ο jerry τον Ιανουαριο, αλλα τωρα ειναι επισημο.. :mrgreen:
 
Top