Eurociel goes Athens...

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Akis

Administrator
Staff member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
5.138
Likes
392
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDLW
Η νέα εταιρία Eurociel θα πετάει από αρχές Απριλίου 2008 από το αεροδρόμιο Nîmes-Garons στην Αθήνα. Συγκεκριμένα:

AXY721 FNI - ATH 14:55 - 18:30, -----6-, B734
AXY722 ATH - FNI 19:30 - 21:10, -----6-, B734

Η εταιρία θα χρησιμοποιεί ένα αεροσκάφος της New Axis Airways.

Μάλιστα στην σελίδα της εταιρίας http://www.eurociel.net, μπορείς να κάνεις online κράτηση μέσω του συστήματος της forthnet. :shock:
 
κ αλλη loco εταιρια για αθηνα...μαλιστα
κ μετα φταιω εγω να φωναζω για ελληνικη loco.
Τουλαχιστον βαλτε την Α3 σε πιο πολλα δρομολογια εξωτερικου υπαρχει πολυ εδαφος ακομη, αρκει καποιος να ξυπνησει επιτελους...
 
Αν θυμάστε η Αxis είχε κάνει στην αρχή της φετινής καλοκαιρινής περιόδου πτήσεις για λογαριασμό των ΟΑ. Δεν θα την συνιστούσα. Χαμηλού κόστους σε όλα της...
κ μετα φταιω εγω να φωναζω για ελληνικη loco.
Είναι τραγικό που δεν βρίσκεται μια ελληνική εταιρεία τόσο στον χώρο των loco όσο και των charter
 
cavo_paradiso":f1340dks said:
κ αλλη loco εταιρια για αθηνα...μαλιστα
κ μετα φταιω εγω να φωναζω για ελληνικη loco.
Τουλαχιστον βαλτε την Α3 σε πιο πολλα δρομολογια εξωτερικου υπαρχει πολυ εδαφος ακομη, αρκει καποιος να ξυπνησει επιτελους...

Λυπάμαι, αλλά μόνο LOCO που δεν φαίνεται η εταιρία, ύστερα από 2 δοκιμές κράτησης Απρίλη/Μάη 2008. Με 300+ ευρώ πηγαινέλα είναι αρκετά ακριβότερη από Alitalia ή/και Lufthansa που εξυπηρετούν μια χαρά την νότια Γαλλία.
 
Καλησπέρα,
Η πτήση για Nimes θα είναι μέσω Nice και προσθέτει επίσης ένα δρομολόγιο και αυτό κάθε Σάββατο προς Lyon.
 
Top