Eurocypria ex Κρήτη;;;

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
ουτε αυτοι που την εχουν δεν ξερουν τι πολιτικη ακολουθει ακριβως η εταιρεια...

Μπορεις να μας εξηγησεις τι εννοεις?

Αν υπηρξε καποιος εκνευρισμος που κατα τη αποψη μου δεν υπηρξε, ηταν για ανακριβιες που γραφτηκαν στο συγκεκριμενο θεμα.
Εκτος αν θελετε να διαβαζετε οτι σας γραφουν καποιοι.....
Εγω δε εκρυψα τη ιδιοτητα μου για να δωσω και το βαρος που αρμοζει στα γραφωμενα μου.
Και τελος η εν λογω "διευθυντρια" αν καταλαβα καλα, απλα ειναι ad-hoc υπευθυνη σε μια εποχιακη βαση της εταιριας.
Σε αυτο τον κοσμο ο καθενας δηλωνει οτι θελει...
 
levantes":f5q3eubb said:
ουτε αυτοι που την εχουν δεν ξερουν τι πολιτικη ακολουθει ακριβως η εταιρεια...

Μπορεις να μας εξηγησεις τι εννοεις?

Αν υπηρξε καποιος εκνευρισμος που κατα τη αποψη μου δεν υπηρξε, ηταν για ανακριβιες που γραφτηκαν στο συγκεκριμενο θεμα.
Εκτος αν θελετε να διαβαζετε οτι σας γραφουν καποιοι.....
Εγω δε εκρυψα τη ιδιοτητα μου για να δωσω και το βαρος που αρμοζει στα γραφωμενα μου.
Και τελος η εν λογω "διευθυντρια" αν καταλαβα καλα, απλα ειναι ad-hoc υπευθυνη σε μια εποχιακη βαση της εταιριας.
Σε αυτο τον κοσμο ο καθενας δηλωνει οτι θελει...

Δν νομιζω να μιλα για την συγκεκριμενη κοπελια αλλα γενικα στην εταιρεια επικρατη μια αναπουμπουλα και δεν το λεω εγω ο ασχετος αλλα καθε μερα κατι θα πουν στις ειδησεις για την ΚΟΝΤΡΑ διοικησης με πιλοτους.
 

Παλι ανακριβιες!
Η συντεχνια των πιλοτων βλεποντας τη κακοδιαχειρηση που γινοταν στη εταιρια απεσυρε τη εμπιστοσυνη της προς τη διοικηση και διευθυνση της εταιριας.
Δεκα μερες μετα η κυπριακη κυβερνηση ως ιδιοκτητης και πιο συγκεκριμενα ο υπουργος οικονομικων επαυσε το προεδρο του ΔΣ και διορισε αλλον στη θεση του με εκτελεστικα καθηκοντα αυτη τη φορα.
Η κινηση αυτη της συντεχνιας εγινε εις γνωσει του υπουργου.
Αυτο ομως δε σημαινει οτι καποιοι "ασχετοι" χωρις συγκεκριμενα παραδειγματα να κακολογουν εταιριες...., οτι εγιναν ρεζιλι.... και αστα να πανε...... :rolleyes:
Ρεζιλι γινεται οποιος θελει να γινει.....:party:
Και ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ!!
 
levantes":2bqxs3t8 said:

Παλι ανακριβιες!
Η συντεχνια των πιλοτων βλεποντας τη κακοδιαχειρηση που γινοταν στη εταιρια απεσυρε τη εμπιστοσυνη της προς τη διοικηση και διευθυνση της εταιριας.
Δεκα μερες μετα η κυπριακη κυβερνηση ως ιδιοκτητης και πιο συγκεκριμενα ο υπουργος οικονομικων επαυσε το προεδρο του ΔΣ και διορισε αλλον στη θεση του με εκτελεστικα καθηκοντα αυτη τη φορα.
Η κινηση αυτη της συντεχνιας εγινε εις γνωσει του υπουργου.
Αυτο ομως δε σημαινει οτι καποιοι "ασχετοι" χωρις συγκεκριμενα παραδειγματα να κακολογουν εταιριες...., οτι εγιναν ρεζιλι.... και αστα να πανε...... :rolleyes:
Ρεζιλι γινεται οποιος θελει να γινει.....:party:
Και ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ!!
Ο πρωιν προεδρος εδωσε παραιτηση και εγινε δεκτη κανεις δεν το εφηγε με το ετσι θελω και ανακριβιες αλλος λεει που τα γραφομενα του ειναι και πολυ βαρετα και ο νοων νοειτω......
Και η κακοδιαχηρηση συνεχιζεται μεχρι σημερα ,γινοταν και θα γινεται αφου ολες οι πτησεις απο Βαρσοβια και Σιαρμ ειναι ζημιογονες,τωρα εσυ που δουλευεις εκει μεσα,αν δουλευεις, ρωτα και μαθε περισσοτερα γιατι θα μας την παρομοιασεις την εταιρεια σαν κερδοφορα ακομη λιγο.
 
Και το θέμα αυτό έχει ξεφύγει από το "Eurocypria ex Κρήτη"

:deadthread:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top