Εurocypria

cabincrew4ever

Business-Class-Member
Εγγραφή
21/02/2008
Μηνύματα
287
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
TUI
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGTS
Ξερει κανεις που βρισκεται η εταιρεια αυτον τον καιρο??? εχει αραγμενα τα αεροπλανα της στη λαρνακα ή κανει πτησεις πουθενα.Παιζει και φετος κατι με Sharm el Sheik οπως παλαιοτερα ή τιποτα?
 
Re: eurocypria

πεταει κανονικα για Sharm απο WAW
 
Και όλοι αυτοί οι προορισμοί από Ελλάδα και Κύπρο που αναφέρει στο site της τι είναι;
 
δεν ξερω και ολο το πτητικο προγραμμα της ECA.αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι απο WAW πεταει σε πολλους προορισμους ενας απο αυτους και το SSH.
 
Βασικά από όσο ξέρω πετά και αρκετές φορές την εβδομάδα από Πάφο προς διάφορες γερμανικές πόλεις, αλλά αυτές τις πτήσεις δεν τις γράφει πάντα στα προράμματα γιατί είναι από άλλους tour operators (κάτι τέτοιο) δρομολογημένες.
 
Μπορει καποιος να μου πει γιατι να ειμαστε τοσο πισω σαν λαος,η εταιρεια οχι μονο δεν αλλαξε το προγραμμα της αλλα μας βγαζει και μια ωραια ανακοινωση:Schedules and timetables are provided to help you plan your trip and may not reflect minor changes to the schedule of the day of travel. Τρομερη βοηθεα τι να πω..... :rant: :rant: :rant:

http://www.eurocypria.com/main/default.aspx?tabid=98
 
Να μπει ιδιώτης χρειάζεται και στις δύο Κυπριακές εταιρείες
 
Ποτε θα το καταλαβουν οτι δεν εχουν υποθεση και να αρχιζουν ν'αλλαζουν σιγα σιγα αλλα ΔΕΝ........ :wall: :wall:
 
Εγω υποθεση μπλε αεροπλανο και μετα δεν μπορω κιτρινο οχτω και τεσσερα.
 
seven4seven":2b4i2y1c said:
Εγω υποθεση μπλε αεροπλανο και μετα δεν μπορω κιτρινο οχτω και τεσσερα.

Για να γινεσαι πιο σαφης γιατι δεν καταλαβα τι θες να πεις.
 
Top