Flightsim

egw ta exw auta ta addons, kai borw na ta doso se opion thelw. i den einai etsi? me links den douleuo.

p.s. kalos sas brika! :D
 
OA162":3ag31tju said:
egw ta exw auta ta addons, kai borw na ta doso se opion thelw. i den einai etsi? me links den douleuo.

p.s. kalos sas brika! :D

Δικό σου θέμα φυσικά τι κάνεις με προγράμματα που έχεις, αλλά αν αυτά τα addons δεν είναι free και τα αγόρασες, τότε ισχύει αυτό:

Απαγορεύεται η διακίνηση πειρατικών ή απαγορευμένων αρχείων (warez) μέ posts στο forum.

Φυσικά τι θα κάνεις εκτός φόρουμ (με μυνηματα email ή PM ;) ) είναι δικό σου θέμα και δεν αφορά εμένα και το φόρουμ :idea:
 
Filtate webmaster,99% twn addons pou paizoun einai freeware,den 8a yparksei provlima (lew egw!).
OA162 akoma den mou apantises wre! Ti exeis apo elliniko scenery gia FS2004???
 
Δε γνωρίζω και πολλά απο FS και είπα να είμαι σίγουρος... :D

Αλλά αφού είναι έτσι, τότε μιλήστε ;)
 
...katalavainw tous logous anhsyxias,alla den ti8etai 8ema.Isa isa pou polloi developers freeware add-ons parakinoun tous xristes na to diadwsoun oso mporoun! No worries,mate!

OA162.....Do u read?
 
@webmaster

exw ta scenery pou exei h selida http://www.avsim.com/hvaac/greece .
meta exw to freewarescenery tou lgkrproject kai to scenery greece to opio einai prota gia fs2002 kai deuteron payware.
 
Ali8eia,an endiaferetai kaneis gia online ptiseis pareoula,steilte mou ena pm...na petaksoume se closed formation 744 me Cessna,exei plaka!;)

Episis,an endiaferetai kaneis gia addons gia to FS2004,exw poly pragma,kyriws aeroplana.Pali pm,na kanonisoume synantisi kai antallagi cd...!

cheers
 
Geia sas paidia!!

Exete akousei pote gia kanena 744 precision simulator??
Tha bgei version 2kai kanei pano apo 200€ ap´oti eida s´ena site....
Prepei na einai dynato programmataki kai poly....epagelmatiko!!

Xerete tipota gi afto??An einai alitheia kalo tha eprepe na einai poly gnosto..... :?: :?:
 
Alex kai mia pou to aveferes.. Kata to noembpio lew va parw eva duvato notebook, tns ta3ews twv 1800?... Tote isws va 'parw' kai kaveva FS... ;)
 
Top