Flightsim

Kai Tak":11n8uciw said:
Καλημερα εχω μια ερωτηση για οσους πετανε στην Vatsim.Η συνδεση μου ειναι 384/128 και οταν προσπαθω να επικοινωνισο με τα APP(με voice)δεν μπορω να τους ακουσω καθολου καλα,συμβυνει και σε καποιον αλλο?Καποια λυση μηπως?

Αστο μεγάλε...όσο είσαι στο Ελλάντα με τον πΟΤΕ (όχι τπτ άλλο,να βρίζουμε λιγάκι και άλλες ΔΕΚΟ εκτός των Ο.Α.) και έχεις 384,σε χάλια σέρβερ θα το έχεις αυτό το πρόβλημα...

Εγώ για να γλιτώσω αυτό ακριβώς το πρόβλημα έβαλα DSL τρίτης εταιρίας που όμως ΔΕΝ πατάει στον ΟΤΕ
 
SuperTrunksZ, εσυ σε ποια εταιρια εισαι?Μη μου λες οτι δεν υπαρχει λυση,θελεις να παθω καταθλιψη μερες που ειναι..
 
Εγώ προς το παρόν είμαι με 56άρα,διότι περιμένω την ενεργοποίηση της 512 της Βιβόδι.ΕΛΠΙΖΩ με αυτή την ενεργοποίηση να φτιάξει λίγο η ταχύτητα και η σταθερότητα,μιαςς και η Βιβόδι πατάει στο δικό της δίκτυο και όχι στου πΟΤΕ το οποίο είναι φορτωμένο μέχρι τον λαιμό.
 
Vivodi εχω και εγω,οτι θα δεις διαφορες απο το 56kb ειναι σαφες,αλλα δεν ειναι αρκετο,θα εχεις το προβλημα που ανεφερα ποιο πανω.
 
Ναι αλλά έχεις Βιβόντι που ΠΑΤΑΕΙ πάνω στον πΟΤΕ ή στο δικό της ιδιόκτητο δίκτυο;Έχει μεγάλη διαφορά το ένα από το άλλο.Επίσης δεν είναι θέμα στην ουσία ταχύτητας αλλά πακέτων πληροφοριών/δευτερόλεπτο.Στα πακέτα η 384 από την 512 έχει μεγάλη διαφορά.Μόλις βάλω θα σου πώ αποτελέσματα...

Σόρρυ προς τους μοντς αν ξεφεύγω λίγο αλλά είμαι στα πλαίσια του flightsim
 
up
πού θα βρώ οδηγίες για το πώς κρατάμε ενα hold?
 
Παιδιά,έχετε να μου προτείνετεκάποιον καλό πολεμικό εξομοιωτή;Ψάχνω εξομοιωτή που 1ον να ασχολείται με νέα πολεμικά αεροσκέφη και όχι WWII και επίσης να έχει καλό online multiplayer...

Thanks.
 
SuperTrunksZ":2dvwyehp said:
Παιδιά,έχετε να μου προτείνετεκάποιον καλό πολεμικό εξομοιωτή;Ψάχνω εξομοιωτή που 1ον να ασχολείται με νέα πολεμικά αεροσκέφη και όχι WWII και επίσης να έχει καλό online multiplayer...

Thanks.

Δοκίμασε το Lock-on:Modern Air Combat ;)
Το μόνο που δέν μπορώ να σου πώ είναι πώς τα πάει online, αλλα κατα τ' άλλα είναι όπως πρέπει να είναι. ;)
 
Top