Φωτογραφίες στο airliners.gr - I

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Τι προσπαθει να μας πει ο ποιητης στα σχολια;; Γιατι η σελιδα δεν λεει τιποτε....

[album]18482[/album]
 
Xθές Κυριακή μιας και δεν είχα διάβασμα για το σχολείο κοιτούσα ενα 10 ευρώ που είχα πάνω στο γραφείο.Απο την άλλη σκεφτόμουν..Έχω που έχω μειωμένα εισητήρια και βολεύει και το μέτρο.Χαλάλι.Αποφάσισα ξανά ύστερα απο μερικούς μήνες να ξαναπάω για ερασιτεχνικό spotting.Έτσι λοιπόν ύστερα απο ορειβασία (λέμε τώρα) στα κατσάβραχα,τις λάσπες,τα χώματα για να φτάσω γέφυρα,ΙΚΕΑ,και ακόμα παραπέρα (εκεί στο μέρος πίσω απο την αρχή του 03L) ώρα 15.00 πρόλαβα εμιρατες και μπαμπου (άχτι είχα να την δώ απο κοντά αυτή τη μπαμπου.) Τέλος η πολυλογία και παραθέτω:

Έτσι για την σύγκριση..
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18612

Πόσα χρόνια θα κάθεται εκεί άραγε?
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18614

Στο καλό να πας και συ
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18619

Έσυ όμως δεν θα ξαναπάς πουθενά και σε βλεπώ να καταντάς "που πήγε η αννούλα μετά την έκριξη?εδω εκεί παραπέρα..." πιστευώ το πιάσατε...
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18613

Χωρίς λόγια (μπερδεύτικα και την έβαλα στις Ελληνικές ενώ ηθελα αεροδρόμια αν μπορουν να βαλουν ενα χερακι οι συντονιστές... ;) )
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18616

Χωρίς λόγια 2
gallery/image_page.php?album_id=7&image_id=18610

Και μια ποιό καλλιτεχνική άποψη
gallery/image_page.php?album_id=7&image_id=18611

Αυτα προς το παρον, αν και δεν ειναι τιποτα μπροστα στο συνολο που εβγαλα αλλα επεται και συνεχεια..τι να κανω?ειναι και χρονοβορο το upload..

Και απαντηστε καποιος στον Μακεδονα..εχω και γω την απορια του.

Αυτα :great:
 
Αγαπητέ emilek737, οι ερωτήσεις σου που παραμένουν αναπάντητες -μέσω άλλων- δεν πιάνουν μία μπροστά στη θέλησή σου να δαπανήσεις το 10ευρω για σπότινγκ και όχι για γαριδοπατατάκια στο Mall. Όσο δε αφορά στις προθέσεις των μελών όταν ανεβαζουν φωτογραφίες, καλό θα είναι να κρατά ο καθένας τα σχόλια για τον εαυτό του. Έχω πολλά αεροπορικά παραδείγματα που ξέχασαν πολύ εύκολα τα μεγάλα λόγια. Ο καθένας κρίνεται από το επίπεδο του σεβασμού του απέναντι στους συνφορουμίτες του ή και τους φίλους του και όχι για το αν κάποια εταιρεία του δίνει την ευκαιρία -όπως και αν την δίνει- να καταγράψει αεροπορικά γεγονότα ή στιγμές. Το να ζηλεύει κάποιος άτομα επειδή έχουν μία κάποια ευκαιρία να κάνουν ό,τι κάνουν δεν του δίνει αυτόματα και το δικαίωμα να το μεμψιμηρεί. Άλλωστε δεν είμαστε και πρόβατα. Οπότε αγαπητέ emilek737, άσε την σποτερική σου δίψα να μην χαλιναγωγείται από ένα χαρτονόμισμα και συνέχισε να βλέπεις όπως τώρα μπροστά και όχι πίσω. [Είναι δε στη διάθεσή σου για ό,τι χρειαστείς (http://www.air-born.gr) ;)]

δικός σου
 
Μερικές ακόμα:

gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=18681

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18680

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18679

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18678

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18677

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18676

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18675

Αυτά

@payneful_tales

Συμφωνώ απόλυτως μαζί αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί θέτεις το θέμα της ζήλιας.Αμα θες απάντησε μου με πμ για να μην βγένουμε και οφφ.Επιπλέον ο συλλόγος airborn είναι ενα μελλοντικό μου όνειρο.

Δικος σου ;)
 
makedonas":3oz7s5j3 said:
Τι προσπαθει να μας πει ο ποιητης στα σχολια;; Γιατι η σελιδα δεν λεει τιποτε....

[album]18482[/album]

Συμφωνα με τις ανακοινωσεις της ΥΠΑ η BlueBird θα εκετελει φετος διεθνεις πτησεις για καμποσους προορισμους...

Μεχρι στιγμης βεβαια το μονο αεροσκαφος που εχουμε δει απο την εν λογω εταιρεια ειναι το παραπανω SX-APP....
 
To φανταστηκα αλλα δεν φανταστηκα οτι θα υπαρχει και εκει αφου υπαρχει και στις πλατες των καθισματων
 
Μικρά μυστικά που κάνουν την πτήση μας ανετη.

Πώς θα εχετε ενα ανετο και πολιτισμένο γεύμα σε μια μεγάλη η μικρή πτήση εχοντας μπροστά σας ενα αψογο δίσκο φαγητού χωρις τα αχρηστα μικροαντικειμενα και τα διάφορα σκουπίδια που τον γεμίζουν .
gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=18759
 
Top