Φωτογραφίες στο airliners.gr - I

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Mερικα φωτογραφικα στιγμιότυπα απο την αφιξη μας πριν λιγες μερες στο Marrakech Menara Airport
 

Attachments

  • Marrakech Menara Airport 1.jpg
    Marrakech Menara Airport 1.jpg
    194,7 KB · Προβολές: 1.270
  • Marrakech Menara Airport 2.jpg
    Marrakech Menara Airport 2.jpg
    183,5 KB · Προβολές: 1.282
  • Marrakech Menara Airport 4b.jpg
    Marrakech Menara Airport 4b.jpg
    244,3 KB · Προβολές: 1.296
Αν και πολυαναρτημένο στο φόρουμ, ανεβάζω μια φωτό του G-ECOE στην Χίο.
To EC-KKQ, το 72ρι της Swiftair, επίσης στη Χίο.
Το ίδιο αεροσκάφος, με ένα Super Puma στην μετεώριση για προσγείωση πίσω του.
Και το ελικόπτερο κοντινό, ως φόντο στην ουρά του ίδιου αεροσκάφους. :mrgreen:
To LZ-ATR, το 42ρι λευκό αεροσκάφος που ανήκε στην Viaggio Air (δεν ξέρω αν της ανήκει ακόμα και γιατί ξέβαψε), επίσης στη Χίο.

H πίστα του Διαγόρα στη Ρόδο
και το G-HMEI, το Dassault Falcon 900B της Executive Jet Group Ltd., μπροστά στον ΠΕΠ.
 
vassdel":18utbm1o said:
To LZ-ATR, το 42ρι λευκό αεροσκάφος που ανήκε στην Viaggio Air (δεν ξέρω αν της ανήκει ακόμα και γιατί ξέβαψε), επίσης στη Χίο.
Το ξεβαμένο ατάρι ανήκει στην εκ Βουλγαρίας ορμώμενη Hemus Air και μέχρι τα μέσα καλοκαιριού θα πετάει για την Athens Airways. Μετά, είτε θα ανανεώσει, είτε θα πάει για πλύσιμο. :twisted:
 
Θα παρακαλουσα πολυ τον φιλο caliber931 να προσεχει τι ανεβαζει στις φωτογραφιες...διοτι ειμαστε εδω και βλεπουμε...
Χτες ανεβηκε στο ονομα του φωτογραφια μου που για κακη του τυχη εχω ανεβασει πριν απο ενα σχεδον χρονο...

Τα συμπερασματα δικα σας...

[album]17225[/album] η δικια μου...

[album]19682[/album] η κλεμενη...

Τα λε....

ΥΓ...παρακαλω να κατεβει η δευτερη..
 
Μ'αρεσει που εχει αλλαξει και το αεροδρομιο για ξεκαρφωμα!
Ρε μεγαλε, κηδεια με ξενα κολλυβα ειναι το πιο ευκολο να κανεις. Να πιασεις μια γαματη φωτο σαν αυτην ειναι το δυσκολο.
(Θα το γραψω και στη γλωσσα του, για να το καταλαβει σιγουρα,Βαγγελη)
RE MEGALE, KIDIA ME XENA KOLIVA INE TO PIO EFKOLO NA KANIS. NA PIASIS MIA GAMATI FOTO SAN AYTIN INE TO DISKOLO.

:8:
 
Top