Heathrow Airport

Kai ego simera ekei eimoun 3 ores kai ti den eida. A re Heathrow, pou allou tha deis mazemena auta pou blepeis edo ? pouthena.
 
Heathrow Relocation??

Εξαιτίας της υπερβολικα αυξημενης κινησης πανω απο το Λονδινο, εξετάζουν ενα ενδεχομενο να κλεισουν στο μελλον το Heathrow και να δημιουργησουν αεροδρομιο μεσα στη θάλασσα (στα πρότυπα του Hong Kong), ανατολικά του Λονδίνου...

Ορίστε η συγκεκριμένη μελέτη:
http://www.tcpa.org.uk/press_files/pres ... athrow.pdf

Ως ιδέα καλή ακουγεται... αν κ προς το παρον σκεφτονται να βάλουν άλλο ενα διαδρομο στο υπαρχον LHR!

Edited: Μεταφέρθηκε στη σωστή κατηγορία και topic.
 
προς το παρων ας βολευτουν με την επεκταση των heathrow, stansted και την αξιοποιηση του southend
 
Διαμαρτυρία στο Heathrow

Αυτην την ώρα ακούω στον ΣΚΑΪ απο το δελτίο του BBC πως δεκάδες ακτιβιστές βρίσκονται στο Heathrow και διαμαρτύρονται για την κατασκευή νέου διαδρόμου. Επίσης διαμαρτύρονται για την ρύπανση του περιβάλλοντος απο τα αεροδρόμια και τα αεροπλάνα. Οι αστυνομία είναι ανσυχη γιατι την κυριακή αναμένονται τριπλάσιοι ακτιβιστές, μιας και η διαμαρτυρία θα διαρκέσει μια εβδομάδα!

Edited: Μεταφέρθηκε στο υπάρχον θέμα για το Heathrow.
 
Είμαι περίεργος να μάθω πόσοι από τους εν λόγω ακτιβιστές έφθασαν στο Heathrow αεροπορικώς.........
 
ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΓΩ! ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΤΡΙΤΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ. ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ SPOTTING META? :cool:
 
Hastaroth":1thg6w81 said:
Είμαι περίεργος να μάθω πόσοι από τους εν λόγω ακτιβιστές έφθασαν στο Heathrow αεροπορικώς.........

μπορεί να έκλεισαν να ερθουν με charter! :banana:
 
Με το Λονδίνο και τα λιμάνια στον Τάμεση παραδίπλα, το αεροδρόμιο τους πείραξε..... :twisted:
 
..Το καλό που τους θέλω είναι να με αφήσουν να πετάξω εγώ ήρεμα και ωραία από το LHR το Σάββατο. Από αλλού το περιμέναμε από αλλού μας βγήκε... :evil:
 
Top