Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Δε νομίζω πως εχουν απαντήσει ακόμη σε κανέναν... Ναι έχεις δίκιο δεν έρχεται mail επιβεβαιωσης παραδοσης... Εγώ λέω αύριο να στείλω ενα mail στο hr@ellinair.com κι αν μαθω νεότερα θα γράψω εδω...
 
Re: Ellinair

Καλημέρα!
Έστειλα κι εγώ μειλ αλλά δεν μου απάντησαν προφανώς. Αν έχετε κάποια νεώτερη εξέλιξη, γράψτε το εδώ! :)
 
Re: Ellinair

Έστειλα κι εγώ mail πριν μισή ωρα.. Αλλά αν λες πως έστειλες κι εσυ και δεν σου απαντησαν, δε νομίζω οτι θα πάρω κι εγώ απάντηση. Λογικά στείλαν πολλά άτομα mail και ισως γι αυτό δεν απαντάνε.
 
Re: Ellinair

Τηλέφωνο μέιλ δεν απαντάνε
Εγώ προσπαθούσα να επικοινωνήσω μαζί τους πριν την προκήρυξη αλλά τίποτα και στο φβ λένε τηλέφωνο να πάρεις
 
Re: Ellinair

Πήρες τηλέφωνο και ούτε εκεί απαντάνε; α ωραια... Λογικά θα μάθουμε όταν και αν μας καλέσουν για τη συνεντευξη. Υπέβαλες βιογραφικο μέσω της σελίδας τους; Αν ναι, εσυ έλαβες mail παραλαβής της αίτησής σου;
 
Re: Ellinair

Μέιλ δεν έχουν απαντάνε !
αν παρεισ τηλέφωνο σίγουρα να ρωτήσεις θα πουν κάτι παραπάνω
Εγώ έκανα αίτηση έγραψε απλά το sent στη κάτω μεριά τίποτα άλλο δεν πήρα βεβαίωση σε μέιλ ούτε κάποιο τηλέφωνο για ενημέρωση

Εγώ πιστεύω ακόμα περιμένουν να μαζευτούν αιτήσεις γιατί σήμερα είδα και ανέβασαν στο φβ στη σελίδα τους πάλι την προκήρυξη


Ξέρετε ποσά άτομα πάνε συνήθως σε μια τέτοια συνέντευξη ;
 
Re: Ellinair

Στην αίτηση υπηρχε κάποιο πεδιο να συμπληρωσουμε για το ποια βάση επιθυμουμε? Θεσσαλονικη ή Ηράκλειο;
 
Re: Ellinair

marinaki2100":2al1l43o said:
Μέιλ δεν έχουν απαντάνε !
αν παρεισ τηλέφωνο σίγουρα να ρωτήσεις θα πουν κάτι παραπάνω
Εγώ έκανα αίτηση έγραψε απλά το sent στη κάτω μεριά τίποτα άλλο δεν πήρα βεβαίωση σε μέιλ ούτε κάποιο τηλέφωνο για ενημέρωση

Εγώ πιστεύω ακόμα περιμένουν να μαζευτούν αιτήσεις γιατί σήμερα είδα και ανέβασαν στο φβ στη σελίδα τους πάλι την προκήρυξη


Ξέρετε ποσά άτομα πάνε συνήθως σε μια τέτοια συνέντευξη ;

Το ότι συνέβη σε τόσα άτομα αυτό να μην μας έρθει επιβεβαίωση πάει να πει ότι σε όλους γίνετε και μην αγχώνεστε!
Δεν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός. ....Μπορεί να τους αρκούν πχ από 300 βιογραφικά τα 100 Αλλά μπορεί κ όλα ....Φυσικά αν μιλάμε για τέτοιο αριθμό θα γίνει συνέντευξης ανα διαστήματα σε γκρουπ
 
Re: Ellinair

Πότε περίπου πιστευετε θα καλέσουν για συνεντεύξεις? Αρχές Φεβρουαρίου???
 
Re: Ellinair

Κορίτσια μου καλημέρα.
Σήμερα μου τηλεφώνησε μια φίλη μου την οποία την πήραν τηλέφωνο και της έκλεισαν ραντεβού. Εμένα δυστυχώς δεν με ειδοποίησαν ακόμα και αρχίζω πλέον να τρομάζω. Μήπως ξέρει καμία από ποιό μέχρι ποιό χρονικό διάστημα ειδοποιούν τις κοπέλες; Δλδ έχω ακόμα ελπίδες ή ειδοποιήθηκαν ήδη τα κορίτσια που τους ενδιέφεραν.
Ευχαριστώ εκ των προταίρων.
 
Top