Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Καλησπέρα παιδιά!Μπήκα στο site της ellinair και δεν υπάρχει η αίτηση.Έχουν λήξει οι αιτήσεις συμμετοχής
 
Re: Ellinair

Καλησπέρα,
Εγώ έκανα αίτηση 9 του μήνα και δεν με έχουν καλέσει πάντως.
Τι να πω δεν ξέρω. Ελπίζω να μας καλέσουν κι εμάς.
 
Re: Ellinair

Εγώ πιστευω ότι όσους είναι να καλέσουν (τουλάχιστον για τη βαση της Θεσσαλονίκης) θα τους καλέσουν μεσα σ αυτή τη βδομάδα αφού άρχισαν να καλούν άτομα... Λογικά πρέπει να έχουν δεχτεί πάρα πολλά βιογραφικά, οπότε δε θα τους καλέσουν όλους. Περιμένουμε λοιπόν ακόμη!!
 
Re: Ellinair

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω στο πεδίο "πιστοποιητικά" στην αίτηση τι βάλατε; Τα πτυχία των ξένων γλωσσών?
 
Re: Ellinair

Εγώ δεν έβαλα τα αρχεία που ζητούσε, τα έχω στο βιογραφικό και αν θέλουν μπορώ να τα προσκομίσω εφόσον θέλουν. Δεν ανέβασα σε αρχείο δλδ φωτογραφίας τα πτυχία ξένων γλωσσών.
 
Re: Ellinair

Εμένα με κάλεσαν για Ηράκλειο χθες καλή επιτυχία σε όλες!!!

Πως να αντιμετωπίσουμε το άγχος πείτε καμία καλή λύση τι κάνετε εσείς ;

Θα κρατάς μαζί σου έτσι κι αλλιώς τα απαραίτητα χαρτιά ακόμα κι αν δεν τους τα στείλεις !
 
Re: Ellinair

Ρε κορίτσια, δεν είδα να έχει κάπου να επιλέξουμε Ηράκλειο η Θεσσαλονίκη, στην αίτηση. Δε συμπλήρωσα πουθενά αυτό. Τι κάνω τώρα; :?

___________________
Α, και όντως έκλεισαν τις αιτήσεις συμμετοχής για αεροσυνοδό, μόνο το IT departament έχει τώρα πια, όποτε περιμένουμε, θα μας καλέσουν λέω εγώ, γιατί δε κράτησαν και πολύ
 
Re: Ellinair

mordredkd":1pax4a9a said:
mordredkd":1pax4a9a said:
marinaki2100":1pax4a9a said:
Εμένα με κάλεσαν για Ηράκλειο χθες καλή επιτυχία σε όλες!!!

Πως να αντιμετωπίσουμε το άγχος πείτε καμία καλή λύση τι κάνετε εσείς ;

Θα κρατάς μαζί σου έτσι κι αλλιώς τα απαραίτητα χαρτιά ακόμα κι αν δεν τους τα στείλεις !
Εσύ δήλωσες βάση? Επειδή δεν είχε πεδίο να συμπληρώσουμε βάση... Επίσης εστειλες και τα πτυχία των γλωσσών σου σκαναρισμένα μέσω της φόρμας που συμπλήρωσες ή απλά τα ανέφερες στο βιογραφικό σου;
 
Re: Ellinair

Τίποτα από όλα αυτά ......
Γράφεις απλά τον τόπο διαμονής τη Θεσσαλονίκη
Γιατί πχ αν μένεις μόνιμα εσυ στις Σέρρες Ε δεν θα μπορείς να δουλέψεις αναγκαστικά θα μετακομίσεις .... όποτε άναλογα με τον τόπο διαμονής σου ξέρουν και ποια βάση θες ....

Λέω εγώ τώρα
Αν ξέρει καμία άλλη ας πει
 
Re: Ellinair

Οκ!!! Σ ευχαριστω πολύ!! Αντε και καλη επιτυχία με τη συνεντευξη!!! Μην αγχώνεσαι!!! Να εισαι άνετη όταν πας είναι καλύτερο απο το να δείξεις αγχωμένη, και ολα θα πάνε καλά! :D
 
Top