Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Αυτό το είπανε στην συνέντευξη της 3/2; Γιατί εγω πήγα στις 27/1 και δεν με ενημερωσαν για δευτερη συνέντευξη.. Αυτό ισχυεί για Ηράκλειο ή Θεσσαλονίκη; Εγω είμαι Ηράκλειο
 
Re: Ellinair

Απ οτι καταλαβα ισχυει μονο για θεσσαλονικη. Μαλλον επειδη ημασταν υπερβολικα πολλα ατομα και η συνεντευξη κρατησε μονο 4 λεπτα.
 
Re: Ellinair

Ναι στη συνεντευξη στις 3/2 (Θεσσαλονίκη) είπαν ότι θα ενημερώσουν μέσα στη βδομάδα όσους επιλεγούν για την επόμενη φάση/συνέντευξη.
 
Re: Ellinair

Αα οπότε εμας δε θα υπάρξει δεύτερη φάση λογικά..
Σας ευχαριστω πολύ πολύ :D
 
Re: Ellinair

Να σε κανω μια ερωτηση? Εσενα η συνεντευξη στο Ηρακλειο ποση ωρα διηρκησε? Και τι ερωτησεις σου εκαναν?
 
Re: Ellinair

Κράτησε πολύ λίγο κανένα 5λεπτο και μπορεί και ούτε τόσο. Αρχικά με ρώτησαν να πω με τι έχω ασχοληθεί με ρωτησαν γιατι θέλω να γίνω αεροσυνοδός πώς φαντάζομαι ότι θα είναι η δουλειά και πως φαντάζομαι τον εαυτό μου σε 10 χρόνια, μου είχαν κανει νομίζω ακόμα μια δυο ερωτήσεις που δε θυμάμαι, πάντως εύκολες ερωτήσεις χωρίς πολλά πολλά δε ξερω αν ήταν θετικό ή αρνητικό αυτό. Εκεί τι ερωτήσεις κάνανε;
 
Re: Ellinair

Μονο να πω καποια πραγματα για τν εαυτο μου γιατι θελω να γινω αεροσυνοδος και με ρωτησαν αν γνωριζα τα ρωσικα και ποσο καλα τα γνωριζα.
 
Re: Ellinair

aggelmich94":2wrmbhez said:
Μονο να πω καποια πραγματα για τν εαυτο μου γιατι θελω να γινω αεροσυνοδος και με ρωτησαν αν γνωριζα τα ρωσικα και ποσο καλα τα γνωριζα.

Και εμένα τα ίδια πάνω κάτω και μου έδωσαν να διαβάσω κάτι στα ρωσικά
 
Re: Ellinair

Ναι ισχυει και σε μενα το ιδιο εκαναν. . Ισως για αυτο γινεται η δευτερη συνεντευξη. . Δν ειχαν την πολυτελεια του χρονου να ρωτησουν περισσοτερα πραγματα. . .
 
Re: Ellinair

Λογικό τότε αν είχατε πολλά άτομα. Εμένα είδαν οτι μιλάω ρώσικα και τους είπα οτι τα έχω μάθει απο την μαμά φαίνεται οτι εχω γεννηθεί έξω στο βιογραφικό μου λέτε για αυτό να μη με τσέκαραν ή δε θέλανε επειδή στα αγγλικά αγχώθηκα και τα χασα;
 
Top