Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

thess95":1nujze6r said:
Καλημερα κ απο μενα.
Γνωριζει κανεις,επειδη διαβασα οτι στο Ηρακλειο δε καναν 2η συνεντευξη,και οτι θα ειδοποιηθουν μετα απο 2βδομαδες,αν στη Θεσσαλονικη,την Κυριακη ειναι ηδη επιλεγμενες οι κοπελες κ θα παν για τα τελικα χαρτια η οτι αλλο χρειαζεται?Ευχαριστω εκ των προτερων, :D
Νομιζω οτι θα γινει κανονικα η δευτερη συνεντευξη γιατι στην πρωτη ημασταν παρα πολλα ατομα και δν υπηρχε χρονος για μια καλη συνεντευξη. . Σκεψου οτι κρατησε 3-4 λεπτα
 
Κοριτσια μου ωσες πηγατε σημερα στην δευτερη συνεντευξη πως ηταν τα πραγματα?....ειχε πολλες κοπελες....ποσες θα παρουνε?....ηταν ευκολα!!!!
 
Η διαδικασια ηταν ακριβως ιδια με την πρωτη μονο που τα ατομα ηταν λιγοτερα. . Τα μισα απο την πρωτη συνεντευξη. Δν ειπανε ποσα ατομα θα παρουξ. . . Τωρα απλα θα περιμενουμε. . .
 
Καλη επιτυχιαααααα❤❤❤❤❤
 
εισασταν ολα τα ατομα μαζι η΄σε γκρουπ? ειπαν σε ποσες μερες θα ειδοποιησουν? για εκπαιδευση και μισθο?
 
Έναν έναν μας έπαιρναν για συνέντευξη , ναι είπαν κ για εκπαίδευση κ για μισθό κ για την σύμβαση μας ενημερώσαν. Μέσα σε 10 μέρες θα ξέρουμε
 
μετα απο αυτα θεωρω οτι ολα ειναι θετικα κοριτσι μου...ποσες εβδομαδες εκπαιδευση σου ειπαν? κ για την συμβαση ποση θα ειναι?
 
Νομίζω ότι αυτό το έλεγαν σ κάθε υποψήφιο που περνούσε από συνέντευξη για να ξέρει τι να περιμένει! Αν θυμάμαι καλά 1-2 μήνες εκπαίδευση κ η σύμβαση μέχρι τέλη Οκτώβρη! Αυτά ! Καλή επιτυχία κ σε εμάς κ σε όλους εσάς ότι άλλο κ να κάνετε !
 
Η συμβαση ειναι μεχρι Οκτωβριο? Και μετα τι γινεται?
 
Λήγει η σύμβαση και τελειώνει κ η συνεργασία με την εταιρία λογικά, σε περίπτωση που δεν ανανεωθεί η σύμβαση για περαιτέρω
 
Top