Κεντρικό topic ευχών

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Σε πρώτη φάση να ευχαριστήσω όλους όσους μου ευχηθήκανε (μέσω PM) για την γιορτή μου και να τους ευχηθώ με την σειρά μου υγεία χαρά και ευτυχία για το 2007! (Τους υπολοιπους που με... γράψανε τους φακέλωσα!!!.. ;))

Μέ μια ελαχιστη καθυστέρηση να ευχηθώ στο μέλος indigo τις θερμότερες ευχές μου για την γιορτή του εχθές!! :) (ΝΑΙ! Οι Στέφoι πολλαπλασιάζονται! :p :cool: ;) :mrgreen:)
 
ep ego pou den to iksera me fakeloses kai mena???


chronia sou pola stefan.... ;) polichronos kai kala volia
 
Καλή Χρονια Καλή Χρονια, ότι επιθυμείτε παιδιά, υγεία και επιτυχία, πολλά ταξίδια, και ότι επιθυμείτε :party:
 
Παιδες καλη χρονια ευτυχισμενο και δημιουργικο το 2007 και καλες πτησεις σε ολους...
 
Καλή Χρονία και ότι καλύτερο για το 2007. Να φέρει το νέο έτος ότι "ξέχασε" το προηγούμενο! :D :D
 
Χρόνια πολλά & Καλή χρονιά σε όλους :!: :!:

Βασίλη (Saridaki) χρόνια πολλά! Ό,τι επιθυμείς! Ευχές σε όλους τους Βασίληδες & Βασιλικές του site γενικότερα.


:party:
 
Χρόνια Πολλά και από εμένα, με υγεία το 2007. Επίσης τα Χρόνια μου Πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα. Βασίλη να είσαι καλά!!! :laola:
 
Καλή χρονιά και από εμένα σε όλους.

Υγεία πάνω απόλα και κάθε ευτυχία.

Χρόνια πολλά και στο Βασίλη για τη γιορτή του!
 
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΗΚΕΣ :laola: ...........!!!
 
Top