Λάθος posts ...

Re: Emirates interview

DLTKIR":d8krchyx said:
μας εδιναν λιστα με το ποια ατομα πρεπει να περασουν
[...]
Κοινως ψαχναμε για "ζωα" που δεν ξερουν απο αεροπορικα, για να τα διαπλασουμε οπως θελουμε με την ελπιδα να αντεξουν κανενα χρονο...αλλα και παλι ηταν δυσκολο...
Σαν την Aegean και την Olympic Air δηλαδή. Τελικά έχουμε αρκετά κοινά με τους Άραβες...
 
Re: Emirates interview

Δηλαδή έχεις πετάξει με τις δύο εταιρείες και θεωρείς τους εργαζόμενους σε αυτές "ζώα";
 
Re: Emirates interview

Νομίζω ότι ειδικά εσύ ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ, αλλά δε θα επεκταθώ. Εδώ γράφουμε για την Emirates.

ΥΓ: Δε χαρακτήρισα κανέναν. Aναφέρθηκα στα κριτήρια επιλογής της Emirates, τα οποία ακολουθούνται κι από τις δικές μας εταιρείες.
 
Re: Emirates interview

Έσυ ανέφερες τις ελληνικές εταιρείες και,οχι,εγώ ειδικά δε ξέρω τι εννοείς.Όσο για το οτι εδώ γράφουμε για την ΕΚ , εσύ το παραγνώρισες αναφερόμενος στις ελληνικές εταιρείες.Σύμφωνα με τη λογική σου,αν ψάχνουν για ζώα,ζώα θα πρέπει να προσλαμβάνουν κιόλας.
 
Re: Emirates interview

ΟΚ, whatever...
 
Re: Ενδιαφεροντα αεροπορικα βιντεο στο Internet.

Πολύ ωραίο βίντεο........εσύ το τράβηξες?
 
Re: Ενδιαφεροντα αεροπορικα βιντεο στο Internet.

Ε...για να λέω " ευχαριστώ"... ;)
 
Re: Ενδιαφεροντα αεροπορικα βιντεο στο Internet.

Πολύ καλή δουλειά, φίλε μου.......κρίμα δεν έχουμε και εδώ στην Θεσσα/νικη κανένα τέτοιο gate για να έχουμε τέτοιες λήψεις...... :rant:
 
Re: Ενδιαφεροντα αεροπορικα βιντεο στο Internet.

Τι εννοεις "τετοιο Gate" ? Aν σου κετεβει 747 και εισαι airside και διπλα εκει που θα το σταματησει ο marshaller, το ιδιο πλανο θα παρεις! ;)
 
Re: Ενδιαφεροντα αεροπορικα βιντεο στο Internet.

Αυτό να μου πεις............ :D
 
Top