Λάθος posts ...

Re: ATH/LGAV Athens TRAFFIC

Για τους λάτρεις Έμιρατς και γενικά των 773. Σήμερα Εμιρατς 773! :D
 
Re: Viking Hellas

Οι επιβάτες της πτήσης VIKING HELLAS 702 ATHENS -MANCHESTER, ημέρα Πέμπτης 27 Οκτωβρίου 2011 ώρα πτήσης 10.00 πμ θέλουν να καταγγείλουν ότι η πιο πάνω πτήση ακυρώθηκε χωρίς καμία προειδοποίηση προς τους επιβάτες. Η ενημέρωσή μας για την ακύρωση ήταν ανεπίσημη. Ουδείς αρμόδιος απο την εταιρεία VIKING HELLAS είχε εμφανιστεί και έχει μεχρι τώρα εμφανιστεί. Έγιναν επανηλημένες προσπάθειες για να επικοινήσουμε με τους αρμόδιους από την άνω ετειρεία αλλά σε καμία έδρα της σε όλη την Ευρώπη δεν απαντούσε και εξακολοθυεί να μην απαντά στο τηλέφωνο.Ουδεμία πληροφόρηση μας δώθηκε παρόλο που όλοι οι επιβάτες είχαν εμφανιστεί για την αναχώρησή τους εγκαίρως. Ούτε από την άνω εταιρεία ούτε απ την ολυμπιακή εταιρεία αλλά και οποιοδήποτε φορέα του ελληνικού αεροδρομίου-Αθηνών Ελευθέριος Βενιζλελος. ΟΙ επιβάτες της άνω πτήσης ζητούν την νόμομη επιστροφή των χρημάτων τους καθώς και κάθε αποζήμιωση βάση του κοινοτικού κανονισμού 261 μέσω νόμιμης καταγελίας που έγινε από την πολιτική αεροπορία του ελληνικού αεροδρομίου-Αθηνών Ελευθέριος Βενιζλελος.
 
Re: Emirates

Indeed!
 
Re: Hellenic Imperial Airways

Ναι,αυτή και η Delta.

Ητοι "κι'η μυλωνού τον άντρα της με τους πραματευτάδες"......
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

3 ατομα πηρε στισ 28.10 (γκοθχ γκουχ γκουχ) και τι ατομα εεεε...οι 2 οι μπαμπαδες τους ειναι captain στην εταιρια :banana: !!
Αλλα μην βιαζεστε γιατι πολλα ατομα δεν περασαν στο sim οεο!!! τιποτα δεν τελειωσε!!!! :great:
οποτε μερικοι που βγαζετε ευκολα συμπερασματα οπως ο καλος φιλος aerophile (δες στην προηγουμενη 25-26 σελιδες) ,
μην τα πετατε ετσι!!! Μην γραφετε με σαλτσεσ και κετσαπ!!
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

ntalikerisa":2auf924q said:
3 ατομα πηρε στισ 28.10
6

οποτε μερικοι που βγαζετε ευκολα συμπερασματα οπως ο καλος φιλος aerophile (δες στην προηγουμενη 25-26 σελιδες) ,
μην τα πετατε ετσι!!! Μην γραφετε με σαλτσεσ και κετσαπ

Οι δηλώσεις μου στις οποίες αναφέρεσαι ήταν σωστές, όταν τις έκανα, αλλά σε περίπτωση που δεν το έχεις παρατηρήσει ακόμα, επικρατεί μια αστάθεια αυτήν την περίοδο λόγο πολιτικόοικονομικών θεμάτων στην χώρα, οπότε και τα σχεδία αλλάζουν. I rest my case.

Υ.Γ. Στην σελίδα 26 δεν έχω γράψει τίποτα. Πάλι ψεματάκια λες; :twisted:

από piperwarrior την Σήμερα, 15:01
Αν είναι να καλέσουν και άλλους τους επόμενους μήνες, δεν θα τους είχε ειδοποιήσει τουλάχιστον ότι τους έχουν βάλει σε ένα holding pool? Έχει υπάρξει μια τέτοια ενημέρωση; Γιατί αν έχει γίνει ήδη ένα selection και δεν έχουν ειδοποιηθεί, όταν θυμηθούν να τους καλέσουν, οι περισσότεροι μπορεί να έχουν πάει σε άλλες εταιρίες, και τότε τι; Ξανά από την αρχή; Θα ξανακάνουν καινούριο selection;

Από ότι πιάνει και μένα το αυτί μου, δεν υπήρξε κάποια ενημέρωση. Ισχύει ότι κόπηκαν κάποιοι στο sim, όπως δήλωσε ο πικρόχολος φίλος μας νταλικέρης, αλλά δεν θα υπάρξει καποια ενημέρωση πιστεύω. Όταν έρθει ο καιρός θα αρχίσουν να καλούν, και οποίος μπορεί θα απαντήσει στο κάλεσμα.
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

οταν εγραφες οτι εχουν τελειωσει και συντομα θα ξεκινησουν, εγω γνωριζα οτι ειναι αλλιως τα πραγματα!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΑ ΛΑΘΟΙ οποτε συμφωνεις μαζι μου, ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!!
για εσας γιατι εγω δουλιτσα εχω......
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Προς ntalikerisa,

1. Είναι λάθη και όχι λάθοι. Άντε μάθε να γράφεις και μετά ασχολήσου με την αεροπορία.

2. Αφού έχεις "δουλίτσα" γιατί μπαίνεις εδώ και μας κάνεις τον έξυπνο τόσο καιρό;

Με έκτιμηση,

Νίκος Βύσμας :mrgreen:
 
Re: Κλείσιμο εταιριών. Oι καταραμένες χρονιές.

Και η Adria εχει μεγαλα οικονομικα προβληματα.
 
Top