Λάθος posts ...

Re: The new colors o Thomas Cook / Condor :)

Ξεράστ...εε...θαυμάστε το νέο livery που θαχει Thomas Cook/Condor... :puke: Aν ήταν να ξανακιτρινίσουν το παλιό livery ήταν προτιμότερο..


http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1988_n.jpg
 
Re: Σχολη Ικαρων(Ερωτησεις)

για σε ολους
ειμαι 16 χρονον και θα ιθελα να κανο τις εξεις ερωτησης
1: κατα ποσο περνουν στα σοβαρα την υγεια των δοντιων και αν δεχοντε σφραγισματα??
2: αν δεν περασεις τα τεστ οπος τα ματια μετα μπορεισ να πας στα ελικοπτερα??
3:πια ειναι τα μαθηματα για τη σχολη ικαρων??
4:περιπου ποσο βαθμο πρεπει να βγαλεις στα τετραμηνα για να εισαι λιγο καλιμενοσ για να περασεις στη σχολη??
5: ποσα ατομα δεχετε η σχολη ικαρων (ιπταμενων παντα) το χρονο??
ευχαριστο
:banana: (εβαλα τη μπανανα επιδη μου αρεσε :)
 
Re: Σχολη Ικαρων(Ερωτησεις)

Άμα δεν φτιάξεις την ορθογραφία σου και ο superman να είσαι δεν έχεις ελπίδες...
 
Re: Σχολη Ικαρων(Ερωτησεις)

εχω ορθογραφια φιλος απλα ειναι τα γκριγκλισ
 
Re: Skygreece Airlines

Karydi":2hhmx9mj said:
Προσπαθησα αλλη μια φορα να γραψω ενα ουσιοδης σχολιο στο FACEBOOK ,και το διαγραψαν σε λιγα μονο λεπτα.Δεν καταλαβαινω τι φοβουντε. Μηπως καλλιεργουν image απο τα προβατα που τους ακολουθουνε στα τυφλα ? Τα μισα σχολια αφορουν την αναζήτηση εργασιας, αλλα δεν παιρνουν καμμια απαντηση. Τα υπόλοιπα είναι εγκώμια για το έργο της SKYGREECE.
Κάτι μυρίζει άσχημα εδώ, * buyer beware*.

ενας νεος Ραλάκης........... μονο που εδω εχουν και ενα σκάφος.....
 
Re: Skygreece Airlines

Αν επιτρέπεται,για τι το χρειάζεσαι;
 
Re: Skygreece Airlines

Για να ρωτήσει αν χρειάζονται αεροσυνοδούς.....
 
Re: Skygreece Airlines

Άκου "αν χρειάζονται αεροσυνοδούς"....αυτό λες να θέλει να ρωτήσει ή να πάρει πληροφορίες για προσλήψεις κλπ;Εσύ τι λες "θα χρειάζονται" ή όχι;
 
Re: Skygreece Airlines

Πριν από τρία χρόνια είχα ακούσει από συγγενικό μου πρόσωπο πού βρισκόταν στην Αμερική ότι η Delta ζητούσε αεροσυνοδούς πού να μιλούν και να γράφουν πολύ καλά τα Ελληνικά.Ίσως να είχε σχέση με τη "συνεργασία" στη γραμμή τής Νέας Υόρκης. Γιατί δεν απευθύνεται σε μία μεγάλη εταιρεία όπου θα έχει πιό πολλές πιθανότητες;
 
Re: Skygreece Airlines

Γιατί η Delta θέλει να μιλάς και άπταιστα αγγλικά εκτός από την δεύτερη γλώσσα. Και να έχεις και πράσινη κάρτα αν δεν έχεις αμερικανική υπηκοότητα. Ως εκ τούτου , στην αστόρια και στην greektown υπάρχουν αρκετοί υποψήφιου και δεν χρειάζεται να πάνε μακριά. Αλλά έλεος, ας μην γεμίσουμε και αυτό το τόπικ με ερωτήσεις για αεροσυνοδούς πριν ακόμα δούμε το ένα αεροσκάφος τους στο ΑΙΑ.
 
Top