Λάθος posts ...

Re: RYANAIR:Θέματα καριέρας.

Εγω που παω Δουβλινο???Να κλαψω η να γελασω πειτε μου....Τεσπα ολα καλα...Τα χαρτια που μας στελνουν για να συμπληρωσουμε τα θελουν ολα πρωτοτυπα στην εκπαιδευση.
 
Re: RYANAIR:Θέματα καριέρας.

Τελεια ειναι Eri !! Καλη επιτυχια και σταδιοδρομια!! :)
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Το παρακάτω άρθρο φαίνεται πληρέστερο από το παραπάνω του Star

http://www.tovima.gr/society/article/?a ... F%80%CE%B1
 
Re: Ellinair

Πουτινικός ή Λιακοπουλικός;
 
Re: Minoan Air

alex96 το εχεις παραμαμησει και καταντας γραφικος.. Αντε αγορακι μου τραβα παιξε με κανα playstation, και πρηξτα των αλλων.. Ο,τι και να σε πει καποιος εισαι πνευμα αντιλογιας και εμπαθειας.. Σα να φορας Duracell, συνεχιζεις οταν οι αλλοι εχουν σταματησει...

Καλη σας μερα κυριες και κυριοι..
 
Re: Minoan Air

Τσου!
Δε θα σου κάνω τη χάρη.Θα διαβάζεις την αλήθεια.Και ψάξε το δικτατορίσκο κατ'αρχήν μέσα σου,με τέτοιες απόψεις.
 
Re: LGRP/RHO Rhodes "Diagoras"

Τι να εξετάσουνε εδώ έχουν αρχίσει να παίζουν με αθώες ψυχές ειναι οι αδυναμίες που λέγαμε άνθρωποι που δεν τραβαγανε κτλ κτλ ο κ. ΔΠΕ ζεστενει την καρέκλα μην του φύγει
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Kalhspera! Exei katalabei kaneis poia einai ta krithria epiloghs ths aegean? Giati egw oxi. gnwrizw treis ksenes glwsses se aristo epipedo tis 2 . Exw arketa kalh emfanish (as akougetai pswnistiko) kai de me kalesan kan gia synenteyksh. Ematha pws kalesan gnwsth mou me metria emfanish k gnwsh mono Agglikwn se epipedo lower. Den kserw ti na pw. Mallon metraei polu to ksantho sthn sugkekrimenh etaireia
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Κ εγώ ξανθιά είμαι,άλλα ούτε κ εμένα μ έχουν καλέσει!! Μην το ψάχνεις, ούτε κ οι ίδιοι γνωρίζουν τι ακριβώς θέλουν!!!! Πάντως εγώ που ήμουν ξανθιά κ πέρασα από συνέντευξη πριν κάτι χρόνια,είχαν θέμα με το ξανθό.....
 
Top