Λάθος posts ...

Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

AF-KLM θα ειναι πολυ καλα συμφωνω, αλλα και IB-BA-AA ( ONE WORLD) θα ειναι καλο να ενδιαφερθουν.
Αρκετα μπουχτησαμε με τους Γερμανους μαι την μαμα Λουφτχανσα και τα αεροδρομια τους.


Και πολυ θα ηθελα μια ολικη αλλαγη ανωτερης διοικησης, στειλτους πισω απο εκει που ηλθαν, ολους. Δεν ειναι φτιαγμενοι για μεγαλα πραγματα, φανηκαν κατα πολυ μικροτεροι των περιστασεων, παρα τους μεγαλους παραδες που τους διεθεσαν
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Τις ελληνικές χαζομάρες παρτε το χαμπάρι η Ε.Ε δεν της λογαριάζει εξαρχής την Ο.Α έπρεπε να την πάρει μια μέγαλη ευρωπαικη αεροπορική εταιρία και οχι Βγενόπουλος αλλα ποιος θα έρθει με τον χαλη στην διμόσια διοίκιση που επικρατεί απο το 1981 και μετά και που το ακολουθούν ολες οι κυβερνήσεις είται ΠΑΣΟΚ είται ΝΔ αλλα και με την ηλίθια νοτροπία που υπάρχει περι εθνικού ξεπουλήματος και αλλα τέτοια απο τους ελληναράδες του καναπέ.
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Συμφωνώ και εγώ προτιμώ να δω την Ολυμπιακή στο σχήμα της Skyteam και γιατί όχι στο Group της Air France KLM (Alitalia)αν είναι να πρέπει απαραίτητα να συγχωνευτεί με κάποια άλλη εταιρία. Έχω σιχαθεί να βλέπω την Lufthansa να μαζεύει και ρόγες. Και η Star έχει εξοκείλει όλοι οι κουτσοί στον Άγιο Παντελεήμονα
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

θα ηθελα μια ολικη αλλαγη ανωτερης διοικησης, στειλτους πισω απο εκει που ηλθαν, ολους. Δεν ειναι φτιαγμενοι για μεγαλα πραγματα, φανηκαν κατα πολυ μικροτεροι των περιστασεων
Στο Ελληνικό τριτοκοσμικό-ανατολίτικο επιχειρηματικό κατεστημένο αυτό δεν μπορεί να γίνει. Κανείς δεν αναθέτει τη διοίκηση σε κάποιους που είναι εξυπνώτεροι ή ικανότεροι απο το "μεγάλο αφεντικό", για το φόβο της υπονόμευσης. Πώς άλλωστε να το τολμήσουν αφού κατα κανόνα έτσι αναδείχτηκαν και οι ίδιοι υπονομεύοντας και ρουφιανεύοντας, να πάθουν αυτοί αυτό που έκαναν στούς άλλους?
Καίριες θέσεις μόνο σε μέτριους για να τους ελέγχουμε και στο σόϊ που έχουμε εμπιστοσύνη.

Η μόνη λύση δυστυχώς είναι η πώληση (και των 2) σε σοβαρούς ξένους, τουλάχιστον να σωθούν μερικές θέσεις εργασίας...
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Ποιος εισαι εσυ και εχεις πληροφοριες μας λες;; Παιζει δυνατα λεει .. εδω ετοιμαζουν το Plan b με 4+ airbus για τα charter και ψαχνουν προπελα. :wall:
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Mile High, γιατι αγχωνεσε μηπως και γινει η συγχωνευση. Εχεις προσωπικα συμφεροντα?
Μεχρι στιγμης εχομε μονο δημοσιευματα, τιποτε επισημο για οτιδηποτε. Ετσι δεν ειναι.
Αρα λοιπον οι πληροφοριες οι δικες μου ειναι τοσο καλες οσο και οι των δημοσιευματων η και οι δικες σου.
Δεν θα σου απαντησω για το ποιος ειμαι. Αλλα εσυ που ξερεις τοσες λεπτομερειες για πλανα Β και Γ ΚΛΠ, πες μας καλε μου ανθρωπε, ποιος εισαι?
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Kalispera,8elw na pistevw oti i olympic air 8a synexisei na petaei gia AXD!!Mono kai mono gia na yparxei antagwnismos stis times!!Den 8elw na pistevw ta pio panw sxolia !!Alliws as to kleisoun to aerodromio...ta eisitiria 8a einai sta ypsi!!diladi pou to pane?egw ka8e mina petaw gia a8ina!!an einai na dinw 300e pane ela kalytera na pigainw me to amaksi mou pou kaiei 250e pane ela!!8ymamai palia kai me tin Athens ypirxan 8 ptiseis ana imera kai twra mono 2??kai se kalokairini sezon???Mallon plaka 8a mas kanoun
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Πόσο NOTIOS εισαι; Δεν μιλάνε Ελληνικά εκεί που μένεις;
Και από την στιγμή που γράφεις σε forum, μάθε να γράφεις σωστά. Οχι με κεφαλαία, με κανονικά γράμματα, να κάνεις σωστά bold και underline κλπ κλπ...
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

@ MerNion

"Πόσο NOTIOS εισαι; Δεν μιλάνε Ελληνικά εκεί που μένεις;
Και από την στιγμή που γράφεις σε forum, μάθε να γράφεις σωστά. Οχι με κεφαλαία, με κανονικά γράμματα, να κάνεις σωστά bold και underline κλπ κλπ..."

A) TEL AVIV

B) My Greek is as good as your VERY VERY Greek Name ( MerNion???)

C) IF YOU DO NOT LIKE THE WAY I WRITE WHY DO YOU READ MY COMMENTS

SALOM!
 
Top