Λάθος posts ...

Re: Emirates interview

Αν και πιστευω (με βαση αυτα που εχω διαβασει εεεε) οτι σε κατι τετοια κουιζακια....δεν υπαρχει απαραιτητα σωστη και λαθος απαντηση!! Οι εξεταστες απλα θελουν να δουν κατα ποσο μπορουμε να βγαλουμε μια ακρη και μια ΛΟΓΙΚΗ απαντηση ολοι μαζι απο την ομαδα....σημασια εχει δηλαδη να μπορουμε να δικαιολογησουμε την απαντηση μας....οποια κι αν αυτη...
 
Re: Emirates interview

Είναι κουιζ-παγίδα, δεν υπάρχει νόμπελ τραγουδιού :banana:
 
Re: Emirates interview

Ναι, αλλά μπορεί να είναι επαγγελματίας τραγουδίστρια και να έχει σαν χόμπι την πυρηνική φυσική ή την μοριακή βιολογία.

Εγώ έχω ακούσει για τελειόφοιτη Νομικής από σε μεγάλο αμερικάνικο πανεπιστήμιο που θέλει να γίνει αεροσυνοδός στην Emirates και ήταν πολύ xaroumeni.
 
Re: Emirates interview

Stella P.":3gp0rixq said:
Αν και πιστευω (με βαση αυτα που εχω διαβασει εεεε) οτι σε κατι τετοια κουιζακια....δεν υπαρχει απαραιτητα σωστη και λαθος απαντηση!! Οι εξεταστες απλα θελουν να δουν κατα ποσο μπορουμε να βγαλουμε μια ακρη και μια ΛΟΓΙΚΗ απαντηση ολοι μαζι απο την ομαδα....σημασια εχει δηλαδη να μπορουμε να δικαιολογησουμε την απαντηση μας....οποια κι αν αυτη...

Ακριβώς το σημαντικό είναι να δούν τι πέρναει μέσα απο το μυαλό σου και πως το επεξεργάζεσαι.
 
Re: αεροσυνοδος

Δηλαδή σε ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ θέμα με περίπου 30 topics, 200+ σελίδες, πάνω από 2000 απαντήσεις, ΔΕΝ βρήκες την απάντηση που περίμενες και τώρα ανοίγεις ΙΔΙΟ θέμα για να πάρεις την απάντηση που ΘΕΛΕΙΣ ?

:thx:

Καλή τύχη.
 
Re: Emirates interview

Υπάρχουν αρκετά αξιόλογα παιδιά σε αυτό φόρουμ flying doc.. Νομίζω το έχεις παρακάνει λίγο με τις ειρωνίες και τα κραξίματά σου και εδώ,αλλά και στο γκρουπάκι στο facebook..Νομίζω και η πλάκα έχει τα όριά της..Μη μας βάζετε όλους στο ίδιο τσουβάλι, με αυτά που λέτε,εξευτελίζεται το επάγγελμά μας και είναι κρίμα,δεν είμαστε όλοι το ίδιο!!!
 
Re: Emirates interview

Αγαπητή kleopatra,

κανείς δεν ξεφτιλίζει το επαγγέλμα σου, κάθε άλλο μάλιστα νομίζω ότι τα μέλη αυτού του φόρουμ γνωρίζουν πολύ καλά τι γίνεται σε μια πτήση και ξέρουν ότι δεν πρόκειται απλά για τον καφέ και το τσάι - ίσως σε αντίθεση με επαγγελματίες του τομέα και ιδιαίτερα τους συναδέλφους μου στο ανθρώπινο δυναμικό της Α3 και ΟΑ, για να μην κρυβόμαστε. Λίγη κριτική όμως δεν βλάπτει για τα ποστ που αναλώνονται στα ίδια και τα ίδια, βλέπε τατουάζ ή γιατί δεν απάντησαν σε 3 ή 4 βδομάδες...Έλεος. Απο υποψηφίους που θέλουν να ανοίξουν την πόρτα σε μια ω μη γένοιτο προσθαλάσσωση ή σε μια καμπίνα γεμάτη με καπνούς, περιμένεις περισσότερη ωριμότητα.
 
Re: Φωτογραφίες στο διαδίκτυο - Ι

payneful_tales":18cj44yb said:
Αγαπητά μέλη, να υποθέσω ότι όλα αυτά τα κίτρινα ανθρωπάκια είναι... επισκέπται;
έτσι, για να μην σκουριάζουν τα μυαλά και πιστεύψουν ότι είναι ενεργά...

http://www.airliners.net/photo/Lufthans ... 184e219fb1

δικός σας
Με τον πόνο μας παίζεις,σύντροφε τού ιδεολογικού;

Κατά τ'άλλα...

"Όχι, όχι αυτό δεν είναι τραγούδι.
Είναι η τρύπια στέγη μιας παράγκας.
Είναι η γόπα που μάζεψε ένας μάγκας
....κι'ο χαφιές που μάς ακολουθεί"
 
Re: Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ Gonso 2011

Ρε παιδια μια διευκρινηση θελω σε ενα θεμα που με απασχολει.
Μπορει καποιος ο οποιος εχει μεταβει σε 3 χειρουργικες επεμβασεις να γινει ιπταμενος στην Πολεμικη αεροπορια στην ΙΚΑΡΩΝ;
 
Top