Λάθος posts ...

Re: Easyjet στην Ελλάδα

Θα ναι τελεια και να το παρω και παρακατω Αθηνα-Λαρνακα με 50ευρα τελεια!!!!!!!
 
Αύξηση εσόδων και κερδοφορίας στο α΄ εξάμηνο του 2009

Αύξηση στον κύκλο εργασιών και βελτίωση της κερδοφορίας παρουσίασε η αεροπορική εταιρία AEGEAN ανακοινώνει στο πρώτο εξάμηνο 2009. Συγκεκριμένα, οι πωλήσεις ανήλθαν σε €275,5εκ., σημειώνοντας αύξηση 5%.

Τα λειτουργικά κέρδη προ φόρων, τόκων, αποσβέσεων και εξόδων μίσθωσης αεροσκαφών (EBITDAR) αυξήθηκαν κατά 43% στα €42,5εκ. Τα κέρδη προ φόρων ανήλθαν σε €18,2εκ. από €7,7εκ. το προηγούμενο έτος (αύξηση 135%). Τέλος, τα καθαρά κέρδη μετά από φόρους ανήλθαν σε €13,4εκ. από €5,5εκ. το πρώτο εξάμηνο του 2008 (αύξηση 143%).

Περισσοτερα εδω ;)
 
Re: Easyjet στην Ελλάδα

kala to katalaves. Ean theleis na pareis aposkeyi einai syn 11 euro.
 
Re: Easyjet στην Ελλάδα

Oson afora ta dromologia gia mesa stin athina einai kati pou to psaxnei edw kai kairo i easy apla gia kapoio logo kapoio empodio yparxei kai tin stamataei na erthei. Opws kai i vasi einai einai kati pou thelei alla kai pali prepei na tin afeisoun na erthei.

O kairos tha deixei ti tha symvei
 
Re: Easyjet στην Ελλάδα

john":1sfwukjz said:
Paidia,se topiki efimerida tis Rodou,diavasa oti i EASYJET apo to telos autou tou hronou,me arhi tou allou,tha ksekinisei dromologia apo ATH pros SKG,RHO,HER kai CFU.Min nomizete oti sas leo psemata.Psahno na vro se kamia efimerida kati shetiko gia nas doso link.Alla kai pali tha to diapistosete kai monoi sas,dioti to dimosieuma anefere oti,idi dimiourgitai site sto internet,kai me to pou teleiosei tha arhisoun oi kratiseis.

σαν να το ακούμε εδώ και κάτι χρόνια έ? :D (το quote είναι από το πρώτο ποστ αυτού του τόπικ)
αμήν και πότε, να μη χρειαστεί να ξαναμπώ σε πλοίο του Agoudimos για να πάω Ρόδο φθηνά :rant:
 
Re: Easyjet στην Ελλάδα

pipis":aconr1v3 said:
Oson afora ta dromologia gia mesa stin athina einai kati pou to psaxnei edw kai kairo i easy apla gia kapoio logo kapoio empodio yparxei kai tin stamataei na erthei.

Νομίζω ότι ήταν καθαρά θέμα στρατηγικής ο λόγος που δεν έχει έρθει μέχρι τώρα στη περιοχή. Τι εμπόδιο να υπάρχει; Εδώ έχουν πάρει άδεια και έχουν ιδρυθεί άλλες κι άλλες εταιρείες αυτή δε θα άφηναν; Όσο και να φοβόταν η κυβέρνηση τον ανταγωνισμό απέναντι στην ΟΑ. δε μπορώ να φανταστώ ένα λογικό επιχείρημα για να μην της δώσει άδεια

Αν τελικά έρθει, αποδεικνύεται ότι ήταν θέμα στρατηγικής αφού το 2009 είναι η χρονιά που γίνονται οι ανακατατάξεις και ξεκαθαρίζει το τοπίο
 
Re: KTHY - Cyprus Turkish Airlines

Στο σφυρι οι παρανομες Τουρκοκυπριακες Αερογραμμες (ΚΤΗΥ) ! ! !

Περισσοτερα εδω ! ;)
 
Re: Carpatair

Η CARPATAIR συμμετέχει επίσημα στο διαγωνισμό για τις άγονες γραμμές στην Ελλάδα ! Μάλιστα είναι η μοναδική ξένη αεροπορική εταιρία που συμμετέχει. Είμαι περίεργος σε ποιο δρομολόγιο έχει βάλει υποψηφιότητα !!
 
Re: Carpatair

Θα έλεγα μια παροιμία τώρα για την Carpatair και τις άγονες γραμμές αλλά είναι άνευ ήθους... Κάτι για κάποιους που πλάκωσαν αφού έμαθαν κάτι, ξέρετε εσείς...
 
Re: Carpatair

ptiseisA":2uvpec4l said:
Η CARPATAIR συμμετέχει επίσημα στο διαγωνισμό για τις άγονες γραμμές στην Ελλάδα ! Μάλιστα είναι η μοναδική ξένη αεροπορική εταιρία που συμμετέχει. Είμαι περίεργος σε ποιο δρομολόγιο έχει βάλει υποψηφιότητα !!

Εγω παλι ειμαι περιεργος να μαθω αν διαβασες τα ποστ που εγιναν πριν μερικες μερες τα οποια αναφερουν οτι η εταιρεια, μετα την καταθεση της προσφορας της, και μετα την πρωτη αξιολογηση εφαγε πορτα. :rolleyes:
 
Top