LGIO/IOA Ioannina traffic

Βέβαια ο ΠΑΣ παίζει με τον Αστέρα Τρίπολης.. :mrgreen:
 
Σωστά, ο αστέρας Τρίπολης παίζει αύριο,άρα δεν μπορεί να τους έφερε αυτό το αεροπλάνο,γιατί τα ίχνη του ξεκινούν στα 17.000 πόδια νότια της Καλαμάτας, οποτε κάποιο τσάρτερ απο Κρήτη. :thx: :thx: :thx:
Τώρα είναι σταθμευμένο στο αεροδρόμιο άγνωστο το πόσο θα παραμείνει.
 
Η πτηση ηρθε απο Καλαματα. Οποτε εφερε τον Αστερα Τριπολης για τον αγωνα αυριο.
 
Χθες και σήμερα ήρθε την ίδια σχεδόν ωρα ενα cessna 550 citation(ξέρω είναι χαζομαρα να ασχολούμαι με ενα μικρο αεροπλανακι) αλλά θέλω να μου πειτε την εταιρεία και το νηολόγιο του αεροσκάφους και αν ξέρετε το σκοπό της επίσκεψης του χθες και σήμερα. Δεν νομιζω να είναι αεροπλάνο-ασθενοφορο.
Απι οτι είδα στο fr24 προσγειώθηκε στην Θεσσαλονίκη, οποτε αν ξέρετε εσείς η Θεσσαλονικείς πείτε μου.
 
πρεπει ναναι του ομιλου Μητση hotels που εχει και στα Γιαννενα το Γκραντ Σεραι. ερχεται συνεχεια αυτο και μαλιστα το καλοκαιρι ηταν αρκετο καιρο σταθμευμενο στον πυρο.
 
Και τι πάει και έρχεται στην Θεσσαλονίκη; Εντάξει δεν το θεωρώ απίθανο, οπότε ας κρατήσω αυτό που είπες.
Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.
 
aris320":kakc9zw2 said:
Και τι πάει και έρχεται στην Θεσσαλονίκη;
Εντάξει, μην το παρακάνουμε με τέτοιες ερωτήσεις!!!
 
Στις 18:00 προσγειώθηκε μετά από πολλά χρόνια τσάρτερ πτήση στα Γιάννενα την οποία πραγματοποίησε η astra airlines με το SX-DIZ(BAE 146) και με αριθμό πτήσης AZI2216,η οποία προήλθε από την Σάμο.
Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που έγινε αυτή η τσάρτερ πτήση. :thx: :thx: :thx: :banana: :banana: :banana: :cool: :cool:

Υ.Γ.. Οποιοδήποτε λάθος έκανα να με διορθώσεται. :D
Αν είναι και αύριο στο αεροδρόμιο μας θα πάω να βγάλω φωτό.
 
Top