LGTS/SKG Thessaloniki "Makedonia"

Για να μην γινονται συνεχεις διασταυρωσεις στον εν χρησει διάδρομο στα περισσοτερα αεροδρομια εχει περιφερειακους δρόμους.
Στη συγκεκριμενη περιπτωση πιθανότατα θα πηγαίνανε για κάποιο τσεκ στο
Glide Path του ILS του 16 που βρίσκεται από τη δεξιά πλευρά του διαδρομου.

Πρέπει να δεις κάποιο αεροδρομιο που εχει ραντάρ επιφάνειας. Τσεκαρε Ατατούρκ και θα πετύχεις και εκεί.
 
Μήπως το όχημα πήγε στο TSL; Ο δέκτης φαίνεται σαν να το έχασε καπου πριν τον Τρίλοφο, πηγαίνοντας, και το "έπιασε" πάλι στην επιστροφή.
 
Πιο πιθανό μου κάνει αυτό...

Γιατί στο localizer του 16 που βρίσκεται στο άκρο 34 μπορεί να φτάσει και μέσα από την εσωτερική περιμετρική οδό.
 
Έχετε δίκιο. Όταν άνοιξα το screenshot δεν είχα καλό σήμα και μου εμφάνισε μόνο το πανω μισό και έμεινα με την εντύπωση ότι περνάει τον περιφερειακό κοντά στο κατώφλι του 16.
Οπότε πιθανότατα TSL.
 
Ένας κουραμπιες που είναι παρκαρισμενος μπροστά από το Cargo Terminal ξέρει κανείς τι είναι;
 
Ήρθε από Ριγα και είναι το YL-LCL της SmartLynx.
 
Να κάνω μια ερώτηση?

Στο flyertalk διάβασα ότι το fast track ξανα-άνοιξε για miles+bonus gold στο αεροδρόμιο θεσσαλονίκης. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος?
 
Re: Miles & Bonus

Έχω καλά νέα!
Άνοιξε και πάλι το fast lane στη Θεσσαλονίκη.
Και ειδικά σήμερα ήταν δώρο εξ ουρανού.
 
Δεν ξέρω ποια εταιρεία έχει το handling της AB στο SKG, αλλά μπορώ -αφιλοκερδώς- να τους εκπαιδεύσω: Τα βρεφικά καρότσια τα δίνουμε, κατά προτίμηση, μόλις κατεβούν οι γονείς τη σκάλα του αεροπλάνου ή στη φυσούνα (αστείο) και όχι 40 λεπτά μετά στον ιμάντα μαζί με τις υπόλοιπες αποσκευές. :with: :wall:
 
Ενώ στο Μόναχο τα παίρνουμε στο jetway...
 
Top