Olympic Air website

Εμένα δε με βγάζει καινούρια ιστοσελίδα πάντως.Μήπως δεν έχω καταλάβει κάτι καλά;
 
Αν αναλογιστεί κανείς και το μέγεθος της εταιρείας, νομίζω πως πρόκειται για ένα από τα πιο εύχρηστα site αεροπορικής που έχω συναντήσει. Πολυ παιχνιδιάρικο το σύστημα κρατήσεων στο ξεκίνημα του, θεωρώ απαράδεκτο να μην αναφέρεται ο τύπος του αεροσκάφους στη συνέχεια...
 
cash1":206kb5zm said:
γνώμες για το καινούριο web site της Olympic Air; εμένα μου φαίνεται κακογουστο, δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος. πράσινο, κοκκινο, μπλε όλα μπερδεμένα. Και τετραγωνάκια που θα ζωγράφιζαν παιδιά δημοτικού

(αυτό με τις προσφορές για να γιορτάσουν το νέο website πχ Αθήνα - Θεσσαλονίκη 74 ευρω, δεν θα το σχολιάσω...)

Ε οχι και κακογουστο! :shock: :rolleyes:
Νομιζω οτι εισαι αδικος. Τα χρωματα ειναι τα ιδια με αυτα του σηματος της Olympic Air! Η δουλεια που εχει γινει, κατα τη γνωμη μου ειναι παρα πολυ καλη. H σελιδα θεωρω οτι ειναι κλασεις ανωτερη απο της Aegean πχ και πλησιαζει σχεδιαστικα πολυ μεγαλυτερες εταιριες!

Επισης το site ειναι πολυ ευχρηστο αν το χρησιμοποιεις απο tablet. Το travelair club εχει επιτελους δικο του κομματι, το σαιτ εχει περισσοτερες πληροφοριες που βρισκεις αρκετα ευκολοτερα απο πριν, γενικα, ειναι φανταστικο!
 
alex96":1onvq7j9 said:
Εμένα δε με βγάζει καινούρια ιστοσελίδα πάντως.Μήπως δεν έχω καταλάβει κάτι καλά;

αν δεν κανω λαθος εξαρταται απο την βαση δεδομενων που παιρνεις πληροφοριες
Domain Name System ή DNS
απλα νομιζω καθυστερει να γινει update σε ολους τους provider και σε λιγες μερες θα φαινεται το καινουριο site σε ολα τα συστηματα
συνηθως αυτο ειναι ;)
 
alex96":2giglcaa said:
Εμένα δε με βγάζει καινούρια ιστοσελίδα πάντως.Μήπως δεν έχω καταλάβει κάτι καλά;

Σβήσε τα cookies και καθάρισε την cache στον browser που χρησιμοποιείς.

Αν δείτε το portfolio του κατασκευαστή,έχει μεταξύ άλλων εταιρειών και την A3 :D
 
Εξαιρετική δουλειά!!! Επιτέλους ένα ελληνικό site που δεν είναι άσπρο-μπλε. Χρησιμοποιεί πανέξυπνα τα χρώματα των κύκλων και παράλληλα θυμίζει πολύ W8. Ξεκάθαρες ενότητες για να βρίσκεις εύκολα αυτό που ψάχνεις και θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα για το ότι επιτέλους το Travelair Club έχει δική του σελίδα. Τώρα φαίνεται ότι το προηγούμενο site μάλλον έθαβε τα λίγα θετικά αυτής της εταιρείας. Γενικά είναι πολύ χαρούμενο και παιχνιδιάρικο. Φαίνεται ότι κάτι άλλαξε στο πως τρέχουν το συγκεκριμένο κομμάτι εκεί στην ΟΑ. Κάλλιο αργά παρά ποτέ.
 
Καλό είναι, όλα θέμα συνήθειας είναι άλλωστε. ΤΟ μόνο μειονέκτημα που εντόπισα είναι ότι η μηχανή αναζήτησης όταν ψάχνεις Αθήνα-Ρόδο σου βγάζει ανάμεσα στις direct και πτήσεις μέσω Καρπάθου :rolleyes: που μάλιστα είναι unbookable με αποτέλεσμα να κουράζει. Δεν βρήκα επιλογή να φαίνονται μόνο οι direct, ας το κοιτάξουν κι αν σκοπεύουν να το αφήσουν έτσι ας τις εμφανίζουν τουλάχιστον κάτω απ' τα direct...
 
εντάξει, αρα μόνο σε εμένα δεν άρεσε και συνεπώς πρέπει να παραδεχτώ ότι η αλλαγή είναι επιτυχημένη
 
Εχε$ε το ουρανιο τοξο και βγηκε το σαιτ...και τα χρωματα καμια σχεση με τους κυκλους...
 
Πως δεν εχουν σχεση? Πρασινο - Γαλαζιο - Κοκκινο - Μπλε! Απο ποτε δεν ειναι αυτα τα χρωματα του σηματος της OA?
 
Top